-20 % SEEK termokamerām

Jaudīgas termo kameras viedtālruņiem.Seek ir paredzētas iPhone® and Android™ populārākajiem modeļiem un pārveido viedtālruni vai planšetdatoru par profesionālu termogrāfijas instrumentu. Izmantojot jūsu viedtālruņa jaudu un parocību, mūsu kameras ļauj viegli uzņemt termogrāfijas fotoattēlus un video, kopīgot atklājumus un nosūtīt tos dokumentēšanai. Vienkārši pievienojiet to viedālrunim un nosakiet enerģijas zudumus, ko izraisījušas gaisa noplūdes, izolācijas trūkums vai bojājumi, neefektīvas HVAC sistēmas, elektrības kļūmes un daudzi citi faktori. Turklāt Seek Compact kameras ir izstrādātas darbināšanai ar nelielu viedtālruņa nodrošināto jaudu un tām nav nepieciešami nedz akumulatori, nedz uzlāde. LEMONA electronics piedāvā 20 % atlaidi SEEK kamerām.

Piedāvājums spēkā no 03.01.2022. līdz 31.01.2022.


-20 % SEEK termokamerām


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika