Latvia

3D drukātās ierīces un medicīnas ierīces palīdz Ukrainai

Žņaugi ievainotajiem, aizsardzības līdzekļi un pat bezpilota lidaparāti ir tikai daži no tiem, ko ražotāji Kanādā, Polijā, Čehijā un Gambijā ir nākuši klajā, atbalstot Ukrainas pretestību. Radošā poligrāfijas kopiena, kurai radošuma netrūkst, nolēmusi sniegt savu ieguldījumu, atbalstot Ukrainas pretestību un pielāgojot plaši pielāgojamo procesu šobrīd ļoti pieprasīto produktu ražošanai. Drukāšana medicīnas, drošības vai tehniskām ierīcēm 3D formātā var būt daudz ātrāka un pat lētāka.

Šis neticami daudzpusīgais ražošanas veids pēdējos gados ir ieguvis arvien lielāku impulsu un aptver arvien plašāku klāstu: visu, sākot no augstas precizitātes medicīnas produktiem līdz liela mēroga mākslas projektiem. Nesenie politiskie satricinājumi Ukrainā ir likuši atklāt vēl vairāk 3D drukāšanas pielietojumu.

Medicīnas ierīču ražotājs GLIA (Kanāda) un MAKE3D Company Ltd jau ir devušas savu ieguldījumu šajā cēlajā kustībā. (Gambija), SYGNIS SA (Polija), kas specializējas nanotehnoloģijās, un simtiem individuālu 3D drukāšanas entuziastu dažādās valstīs.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]