📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Atjaunojies pavasarim ar LEMONA electronics: no instrumentiem līdz brīvā laika pavadīšanas ierīcēm 

Pavasaris ir lielisks laiks pārmaiņām. Vēlies sagatavoties gaidāmajiem darbiem ar atjauninātu instrumentu kasti vai ceļojumiem un ilgākam laikam ārā ar jauniem dārza apgaismojuma un mājas drošības risinājumiem – neatkarīgi no tā, kādi darbi tevi sagaida, LEMONA electronics parūpēsies, lai tev būtu viss nepieciešamais.

Izgaismo dārzu

Āra apgaismojums ir ne tikai skaistums, bet arī funkcionalitāte. Āra sienas gaismekļi var izcelt eksterjera detaļas vai izgaismot mājas numuru, ieeju vai garāžu. Dažādas vītnes un citi āra apgaismojuma risinājumi var palīdzēt radīt mājīgu atmosfēru saviesīgiem vakariem vai sarīkojumiem, kā arī pagarināt laiku, ko varat pavadīt ārā diennakts tumšajā laikā.

Atdzīvini enerģiju

Ja pavadāt daudz laika ārpus telpām vai jums patīk ceļot, jūs nevēlaties justies "sasaistītam" ar savu ierīču kabeļiem. Ilgi kalpojošas baterijas, akumulatori un portatīvās enerģijas stacijas ļaus izbaudīt iecienītākās aktivitātes, lai arī kur jūs atrastos: pagalmā, pie ezera vai dziļi mežā. Ja par enerģijas risinājumiem parūpēsieties jau iepriekš, jums nebūs jāuztraucas par akumulatora izlādi vai darba plānošanu tā, lai vienmēr tuvumā būtu elektrības kontaktdakša. CSB Ev un EVh sērijas akumulatori ir īpaši piemēroti tiem, kas meklē cikliskam darbam pielāgotus enerģijas risinājumus.

Atjaunini drošību

Siltāks laiks un garākas dienas aicina pavadīt nedēļas nogales dārzā vai pie jūras, pavadīt ilgāk sarīkojumos ar draugiem un ceļot. Uzticamas un modernas drošības kameras mājām, dārza mājiņām vai citam īpašumam palīdzēs neuztraukties par māju drošību, kas tika atstātas bez uzraudzības.

Aktīvai atpūtai

Vai tu esi aktīvs? Vai tev patīk braukāt ar velosipēdu, ceļot un pavadīt laiku brīvā dabā? Pārliecinies, ka tev būtu viss nepieciešamais: bezvadu austiņas ļaus tev dubultot prieku un vienmēr būs līdzi iecienītākā mūzika, savukārt dažādi velosipēdu vai motociklu piederumi parūpēsies par tavu drošību un palīdzēs neapstāties arī tumsā. Un, ja tev ir nepieciešams vairāk skaņas, lai arī kur tu atrastos - AIWA portatīvie skaļruņi taviem sarīkojumiem, nometnēm un labam garastāvoklim.

Atjaunini instrumentu kasti

Pareizi instrumenti ir puse no gatavības darbam. Nav jābūt profesionālim, lai izbaudītu profesionālo instrumentu sniegtās priekšrocības: kvalitatīvi instrumenti nozīmē labu ieguldījumu un ilgāku kalpošanas laiku, ražotāju uzmanība ergonomiskajam dizainam nozīmē nepārtrauktu darbu, mazāku nogurumu un sāpes pēc monotona darba.

KNIPEX un WERA instrumenti jau ļoti ilgu laiku rotā LEMONA electronics plauktus viena ļoti svarīga iemesla dēļ - tie ir vienkārši labi, tāpēc neatkarīgi no tā, vai tu meklē universālu vai ļoti specializētu instrumentu, šiem ražotājiem ir jābūt tava uzmanības centrā.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]