Atlaides EZVIZ kamerām līdz -30%

ezviz -30%

“Ezviz” – ērtas un drošas mājas ar viedkamerām, kuras palīdz garantēt saikni ar to, kas ir vissvarīgākais.

Novatorisks skatījums uz māju drošības līdzekļiem, pielāgošanās mūsdienu cilvēka dzīvesveidam un inovatīvas tehnoloģijas – ambiciozā preču zīme tiecas pircējiem vienmēr piedāvāt vairāk. Sevišķi augstās izšķirtspējas “Ezviz” kameras ar Colour Night Vision funkciju un papildu LED apgaismojumu liedz ceļu neskaidram attēlam nakts laikā vai esot sliktiem laikapstākļiem, bet mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģija garantē, ka videokamera ne vien fiksēs, bet arī spēs atpazīt, izsekot un reaģēt uz objektiem. Vairumā “Ezviz” kameru iemontēti skaļruņi ar ierakstīšanas funkciju, kas ļauj personalizēt translējamo ziņu, bet kameras, kurās ir divvirzienu skaļruņi –pat komunicēt.

Divu lēcu kamera sevišķi skaidram un reālam attēlam, automātiskā objektu atpazīšana, video ierakstīšana un saglabāšana mākonī, kā arī viegla kameras pārvaldīšana ar lietotni – “Ezviz” ir viss, kas nepieciešams ērtai, drošai un mūsdienīgai dzīvei. Tagad arī LEMONA electronics veikalos.


EZVIZ iekštelpu kameras (Visas iekštelpu kameras)


EZVIZ āra kameras (Visas āra kameras)


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika