CREALITY 3D printeriem -15%!

Pienācis laiks īstenot savus sapņus – no 15.05. līdz 04.06. izvēlētos CREALITY 3D printerus LEMONA electronics veikalos un internetā var iegādāties ar 15% atlaidi!

CREALITY spēj apmierināt profesionāļu vajadzības un vienlaikus ļauj iesācējiem atbrīvot savu radošumu, neizejot no mājām. Tas patiešām ir risinājums ikvienam, kas vēlas uzsākt 3D drukāšanu un paplašināt esošās iespējas.

ENDER-7 sniedz ekonomiskās klases printerim neticamu ātrumu, bet, ja jūs vēlaties īstenot patiešām lielas idejas, CR-M4 nodrošina iespēju iegūt izdrukas līdz pat 450 x 450 x 470 mm!

Turklāt, arī iesācējiem ir 15% atlaide pieejama ar ENDER-3 S1, kas ir viegli saprotams, un gravēšanas griezējam CR-Laser Falcon 10W, kas sniedz radošas iespējas, pat ja 3D druka nav jūsu galvenais mērķis.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika