LEMONA electronics - Palīdzība Gudra maja | LEMONA electronics


Gan mazākā, gan lielākā aukstumā ar iHC viss kļūst vienkāršs

Iestājoties ziemai, noteikti noderēs palīdzība apkures sistēmas uzraudzībā. Par siltumu Jūsu mājās parūpēsies iNELS Home Control produkti, kas palīdzēs pārvaldīt apkuri attālināti.

Ievadiet nepieciešamās komandas iHC lietotnē savā viedtālrunī, un tās tiks apstrādātas, izmantojot eLAN-RF-003 vadības staciju, un pārsūtītas RFATV-1 bezvadu radiatora vārsta regulatoram. Šis sensors uzrauga telpas temperatūru un atver vai aizver radiatora vārstu atbilstoši saņemtajām instrukcijām. Tas arī nodrošina atvērta loga uzraudzības funkciju - vārsts automātiski aizveras, kad tiek atvērts logs un strauji mainās temperatūra. Šādi ir iespējams pārvaldīt līdz trīsdesmit RFATV-1 radiatora vārsta regulatorus un vienā dienā iestatīt līdz piecām apkures programmām. Tas nozīmē, ka dienu var sadalīt „laika zonās” tā, lai no rīta būtu patīkami pamosties siltumā, bet vakarā, kad iemiegat jau pašā filmas sākumā, temperatūra tiktu pazemināta. Pēc saviem ieskatiem varat izvēlēties režīmu arī nedēļas nogalēm

Ja neesat sajūsmā par mobilajām lietotnēm un dodat priekšroku automātiskai apkures pārvaldībai, izvēlieties RFTC-10/G temperatūras regulatoru. Tas mēra telpas temperatūru un nosūta apkures/dzesēšanas komandu atbilstoši iestatītajai programmai. Šis risinājums ir piemērots papildus siltuma avotiem, piemēram, dvieļu žāvētājiem vai elektriskajiem sildītājiem, kas pieslēgti RFSC-61 ar slēdzi aprīkotai kontaktrozetei.

Otrs automātiskas vadības veids ir skārienjutīgā vadības pults RF Touch, apvienojumā ar RFSTI-11B regulatoru-izpildmehānismu. Šis sistēmas risinājums ir piemērots ar elektrību vai karsto ūdeni apsildāmo grīdu pārvaldībai.
iNELS Home Control un eLAN-RF-003 vadības stacija piedāvā vēl citas iespējas, ne tikai apkures pārvaldību. Šādi var vienkārši pārvaldīt arī apgaismojumu, atvērt vai aizvērt garāžas durvis vai žalūzijas, ieslēgt ventilatorus, video novērošanas kameras vai audio/video iekārtas. Šīs sistēmas būs nenovērtējams palīgs mājās un palīdzēs Jums darbā.

Kāpēc pirkt online?

Ērta piegāde. Mēs piegādājam preces visā Latvijas teritorijā un ārpus tās ar kurjerdienestu palīdzību. Preces var saņemt arī mūsu veikalā. 

Uzticamība. Esam vieni no lielākajiem elektronikas kompenenšu un rezerves daļu izplatītātjiem Baltijas valstīs. Nodrošinām garantijas saistību izpildi . 

Plaša izvēle. Varat izvēlēties no vairāk kā 13 tūkstošu preču lielā noliktavas sortimenta vai pasūtīt no katalogu vairāk kā 5 miljonu preču lielā klāsta.

Kāpēc iepirkties Lemona veikalos?

Profesionāla apkalpošana. Mūsu speciālisti ne tikai pārdos nepieciešamo preci, bet arī ieteiks labāko risinājumu konkrētajai vajadzībai.

Aptuveni 200 preču piegādātāji. Mēs saņemam preces no visas pasaules. Daudzu gadu laikā mēs esam izvēlējušies kvalitatīvas preces no uzticamiem ražotājiem. 

Palīdzība

Komentāri un ieteikumi