📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Jaunas iespējas ar vismodernākajiem REVOPOINT 3D skeneriem!

REVOPOINT nodrošina pieejamus 3D skenēšanas risinājumus ikvienam. Pastāvīgi investējot produktu uzlabošanā, šis ražotājs piedāvā tirgū produktus, kas balstīti uz progresīvākajām tehnoloģijām, sākot ar pašu izstrādātām mikrostrukturētām optiskām mikroshēmām un beidzot ar augstas precizitātes 3D redzes algoritmiem.

Daudzpusīgajā REVOPOINT klāstā ietilpst augstas precizitātes, pārnēsājami 3D skeneri, kas var apmierināt dažādas vajadzības:

  • "MIRACO" ir iekārta „viss vienā“, kas piemērota mazu un lielu objektu skenēšanai;
  • "POP" sērijā - 3D skeneri ar augstu precizitāti un krāsu atpazīšanu ir īpaši piemēroti vidēja izmēra objektu skenēšanai;
  • "MINI" sērijas 3D skeneri ļauj noskenēt pat vissīkākās detaļas vai krāsu izmaiņas;
  • ar "RANGE" sērijas skeneriem var vienkārši noskenēt pat īpaši lielus priekšmetus, piemēram, mēbeles, cilvēkus vai pat transportlīdzekļus;
  • „INSPIRE“ ir kabatas izmēra 3D skeneris ar daudzām iespējām.

REVOPOINT „MIRACO“ 3D skeneris

3D skeneris, kas piemērots dažādu izmēru produktu skenēšanai, kam piemīt līdz 0,02 mm precizitāte un 0,05 mm precīzumu, 8K krāsu uztveršanu, ātru uzlādi un ilgu skenēšanu (5000 mAh) un daudzām citām patiešām lieliskām īpašībām ierīcē, kas sver tikai 750 g.

Izmantojot REVOPOINT „MIRACO“, ir iespējams brīvi pāriet no tālā (angļu val. Far-mode) uz tuvo (angļu val. Near-mode) skenēšanu tajā pašā sesijā, saglabājot ķirurģisko precizitāti. To izdarīt ir vēl vienkāršāk, jo visu skenēšanas procesu var izsekot ļoti spilgtā 6 collu skārienekrānā ar 180° pagriešanas iespēju.

8 kodolu 2,4 GHz procesors un 256 GB cietais disks ļaus uzņemt līdz 5000 melnbaltu, 4000 krāsainu (izmantojot 16 GB RAM „MIRACO“ versiju) vai pat 10 000 melnbaltu, 8000 krāsainu kadru (32 GB RAM „MIRACO PRO“ versija).

Vēl viena laba „MIRACO“ īpašība ir tā, ka ar šo 3D skeneri uzņemtos kadrus var viegli pārsūtīt uz citu ierīci, izmantojot īpaši ātro Wi-Fi 6 savienojumu vai USB-C savienojumu.

 

REVOPOINT „POP“ 3D skeneru sērija

Iekārtas, kas paredzētas vidēja lieluma objektu skenēšanai, var piedāvāt augstu precizitāti, raitu darbību un izcilas krāsas. REVOPOINT „POP“ sērijā: „POP 2“ – agrīnā „POP“ 3D skenera atjauninātā versija, un „POP 3“, kas garantē neparasti spilgtas krāsas un vēl labāku tekstūru atveidi.

REVOPOINT „POP 3“

3D skeneris, kam raksturīgs ārkārtīgi viegls un raits process, tas ir noderīgs 3D drukāšanā un animācijā, reversajā inženierijā, kā arī var piedāvāt jaunu pieeju vēsturisko artefaktu izpētes un medicīnas jomās, tādās kā ortopēdija vai rehabilitācija. Tas sver tikai 190 g, tāpēc to var ņemt līdzi un izmantot visur, kur nepieciešams.

 „POP 3“ arī palīdz ietaupīt laiku — tam raksturīgs ne tikai ātrums līdz 18 kadriem sekundē (fps), bet arī viena kadra precizitāte līdz 0,05 mm. Lai „POP 3“ skeneris varētu piedāvāt lielāku precizitāti pat no attāluma, tajā bija iebūvēts IR un LED apgaismojums, kas ļauj tik pat precīzi uztvert detaļas pat no visattālākā vienas uztveršanas diapazona (244 mm x 180 mm).


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]