📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Jaunās paaudzes apgaismojums - LED line PRIME FUSION lampas 

Jaunums biroju, noliktavu vai komerctelpu apgaismojuma risinājumos - inovatīvi, jaudīgi un stilīgi LED line PRIME FUSION gaismekļi.

FUSION ir lineāro gaismekļu sērija, kas nodrošina nepārtrauktu, vienmērīgu un perfekti izkliedētu gaismu. Šo lampu unikalitāte ir vienmērīgā un ideāli sadalītā gaisma, kas radīta, pateicoties regulējamām lēcām un UGR vāciņam. Turklāt šie gaismekļi ir ne tikai viegli uzstādāmi, neizmantojot gandrīz nekādus instrumentus: dažāda garuma un krāsu FUSION gaismekļus var kombinēt un savienot viena ar otru, tādējādi pielāgojoties jebkuras telpas estētiskajām un funkcionālajām prasībām.

FUSION industriālie lineārie gaismekļi palīdzēs izveidot unikālu, jaudīgu un precīzu apgaismojumu. Tos var uzstādīt tieši pie griestiem vai iekarināt uz komplektā iekļautajām trosēm arī lielās telpās, kas tiek izmantotas darbam vai konferencēm, kur nepieciešams vienmērīgs apgaismojums. 

FUSION gaismekļi ir lieliski piemēroti arī veikaliem vai izstādēm, lai pievērstu lielāku uzmanību konkrētiem izstrādājumiem vai dekoratīviem elementiem. Turklāt tie ir saderīgi ar „Merrytek“ sensoriem, kas palīdz izmantot dabisko dienasgaismu (angļu valodā Daylight Harvesting) un tādējādi optimizēt noliktavu un citu lielu telpu apgaismojumu.

FUSION gaismekļu galvenās iezīmes:

  • Pielietojuma daudzpusība: Pateicoties regulējamām lēcām un UGR vāciņam, jūs varat pilnībā kontrolēt gaismas leņķi un intensitāti, lai pielāgotos jebkurai videi;

  • Dizaina elastība: jūs varat izvēlēties dažādas jaudas, garuma un krāsas FUSION sērijas gaismekļus – izvēlieties atbilstoši savām vajadzībām, nevis telpas izmēram, kombinējiet un veidojiet unikālus apgaismojuma risinājumus; 

  • Viegli uzstādāmi: komplektācijā iekļautie divu veidu turētāji ļaus jums ērti savienot FUSION lineāros gaismekļus gandrīz bez instrumentiem, izmantojot iebūvētos savienotājus. Tas ir ātrs, vienkāršs un uzticams risinājums, kas ļauj izveidot konsekventas un nedalāmas gaismas līnijas. 

FUSION lineārie gaismekļi ir progresīva LED apgaismojuma sistēma, kas piemērota gan unikālu apgaismojuma risinājumu radīšanai lielām telpām, gan tiem, kas meklē intensīvu, tomēr viendabīgu gaismas avotu darba vai komerctelpām.

Ja Jūs interesē šis apgaismojuma risinājums vai Jums rodas jautājumi - sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] un LEMONA electronics speciālisti labprāt sniegs Jums konsultāciju un palīdzēs atrast labāko variantu.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]