JAUNUMS! Uzlādējams litija jonu akumulators 

Jaunums no BASEUS - uzlādējams akumulators ar litija jonu elementu un iebūvētu uzlādes kontrolieri, piemērots gandrīz visām ierīcēm, kuras parasti izmanto neuzlādējamas AA izmēra sārma baterijas.

Šīs baterijas var izmantot pat tajās ierīcēs, kas ar lielāko daļu citu uzlādējamo akumulatoru nedarbotos. Dažādas rotaļlietas, tālvadības pultis, bezvadu peles un daudzas citas ierīces, kas darbojas ar 1,5 V baterijām, var izmantot BASEUS uzlādējamās baterijas, kuras no jauna var uzlādēt līdz pat 1000 reizēm.

Vēl viena laba ziņa ir tā, ka šo akumulatoru uzlādēšanai nav nepieciešams īpašs lādētājs. To var uzlādēt, pievienojot datoram ar USB savienojumu vai izmantojot ierasto telefona lādētāju ar komplektā iekļauto microUSB kabeli.

Viegli uzlādējamas, plaši pielietojamas un ilgmūžīgas BASEUS uzlādējamās baterijas ir īsta izmaiņa, kas pasargās Jūs no negaidīti izlādējušām baterijām, liekas staigāšanas uz veikalu un papildinās Jūsu maku, jo par akumulatoriem turpmāk maksāsiet tikai vienu reizi.


Uzlādējams litija jonu akumulators 


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Информируем, что Lemona использует файлы (cookie) для персонализации контента и рекламы, а также для анализа трафика. Для получения дополнительной информации см. Политику конфиденциальности.