KEMOT UPS rezerves elektroenerģijas padeves avoti

Mūsdienīgās mājās ir daudz dažādu ierīču, kas izmanto elektroenerģiju. Dažas no tām pēkšņs elektrības padeves pārrāvums tikpat kā neietekmē, bet citām – var radīt dažādus darbības traucējumus, bojājumus. Šī problēma ir īpaši aktuāla gada aukstajā laikā, kad negaidīti, rodoties elektrības padeves traucējumiem, pārtrauktā mājas apsilde ietekmē ne tikai jūtīgās apsildes iekārtas, bet arī mūsu dzīves kvalitāti.

Preces zīmes KEMOT rezerves elektroenerģijas padeves iekārtas (UPS) piedāvā visiem pieejamu, nedārgu risinājumu šīm problēmām – esot traucētai elektroenerģijas piegādei no tīkla, KEMOT elektroenerģijas padeves avots ar iebūvētu akumulatora lādētāju nodrošinās rezerves elektrības piegādi un nepārtrauktu ierīču darbību. Papildus tam, ka šie elektroenerģijas padeves avoti nodrošina rezerves jaudu apkures sistēmai, tos var izmantot arī citu svarīgu mājsaimniecības ierīču darbināšanai.

KEMOT tīro sinusoidālo viļņu invertori var tikt izmantoti kā rezerves elektroenerģijas padeves avoti tādām iekārtām kā: 

  • centrālā apkures sistēma,
  • katli, 
  • televizori, 
  • ledusskapji, 
  • indukcijas plītis,
  • elektriskie ventilatori, 
  • biroja iekārtas u. c.

Tiem ir plašs ieejas sprieguma diapazons, augsta izejas sprieguma precizitāte un spēja regulēt spriegumu. Tiem tāpat ir arī vairākas svarīgas iebūvētas aizsardzības pret pārslodzi, īssavienojumu, pārspriegumu, zemspriegumu un pārkaršanu.

KEMOT klāstā ir pieejami vairāku veidu elektroenerģijas padeves avoti:

  • Mobilie rezerves elektroenerģijas padeves avoti
  • Stacionārie rezerves elektroenerģijas padeves avoti
  • Stacionārie rezerves elektroenerģijas padeves avoti ar saules bateriju pieslēgumvietu – papildus iespēja pieslēgt saules baterijas nozīmē vēl lielāku garantiju, ka enerģijas nekad nepietrūks. Saules bateriju izmantošana ir viens no labākajiem ietaupīšanas veidiem.

Ja neesat pārliecināts, vai jūsu vajadzībām vislabāk derēs pārnēsājama vai stacionāra ierīce, vai rodas citi jautājumi, LEMONA electronics eksperti labprāt uz tiem atbildēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko rezerves elektroenerģijas padeves avotu.


Pārvietojami rezerves barošanas avoti


Stacionāri rezerves barošanas avoti


Stacionāri rezerves barošanas avoti ar saules baterijas pieslēgumu


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika