📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

KONTAKT CHEMIE precēm -20% atlaide

Tīriet savas elektronikas, telekomunikācijas un biroja iekārtas droši un efektīvi ar atlaidi! Tiem, kuri no 4. līdz 17. marta iegādāsies izvēlētos, pašu populārākos un mūsu klientu iecienītākos KONTAKT CHEMIE tīrīšanas līdzekļus LEMONA electronics fiziskajā un internetveikalā tiks piešķirta -20% atlaide.


Tie, kuri strādā elektronikas jomā, zina, ka elektronikas ierīču tīrīšanai parastie mājas kopšanai izmantojamie līdzekļi nav piemēroti. Nepareizi izvēlēts tīrīšanas līdzeklis var ne tikai ārēji sabojāt tīrāmo virsmu, bet arī ietekmēt ierīces darbību vai pat to pilnībā sabojāt.

KONTAKT CHEMIE, ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi šajā jomā, piedāvā plašu tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas pielāgots katras tīrāmās virsmas specifikai, garantējot pilnīgi drošu un efektīvu tīrīšanas procesu. Izvēloties piemērotāko tīrīšanas līdzekli ir nepieciešams pievērst uzmanību:

  • tīrāmās virsmas specifikai;
  • materiālam, no kura izgatavota virsma (plastmasa, stikls, metāls utt.);
  • netīrumu veidam (putekļi, tauki, korozija utt.);
  • specifiskajām prasībām.

LEMONA electronics klienti jau ir novērtējuši dažus no populārākajiem KONTAKT CHEMIE tīrīšanas līdzekļiem, kas ir paredzēti jutīgu elektronisko ierīču tīrīšanai un kas ir ļoti noderīgi biroja iekārtu kopšanai un cīņai pret koroziju. Tagad izmēģiniet to pats!

Akcijas noteikumi:

  • Atlaides tiek piemērotas mazumtirdzniecības cenai.
  • Atlaides netiek summētas
  • Atlaide nav spēkā precēm, kas pasūtītas no piegādātāju noliktavām.
  • Akcijas preču daudzums ir ierobežots.

Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]