KRĀSAINI ZIEMASSVĒTKI

Svētki „radi pats“ stilā kopā ar „LEMONA electronics“ turpinās! Nevaram solīt, ka Ziemassvētkus sagaidīsim ar sniega kupenām, tomēr varam garantēt, ka gatavojoties svētkiem kopā ar „LEMONA electronics“, tie tiešām būs krāsaini, pārsteigumu pilni un svarīgākais – citādi.

Izgaismot māju un pārsteigt kaimiņus, izgatavot pasakaini krāsainu un spilgtu Ziemassvētku dekorāciju vai izveidot tikai savu, unikālu Ziemassvētku eglītes rotājumu ar RGB LED lenšu palīdzību, tiešām ir viegli. Krāsu dažādība un viegla montāža palīdzēs dažu desmitu minūšu laikā patiesi īpaši izrotāt māju, biroju vai dārzu gaidāmajiem svētkiem, un ievadot ziemassvētku atlaides kodu KRASAINIZIEMASSVETKI20, tiks piešķirta papildus -20 % atlaide.

Vai vēlaties pakonsultēties par savu ideju realizāciju un nestandarta LED izmantošanas iespējām? „LEMONA electronics“ speciālisti vienmēr gatavi Jums palīdzēt! Apmeklējiet mūsu veikali vai sazinieties ar mums internetā, un mēs palīdzēsim izvēlēties preces un piepildīt Jūsu Ziemassvētku vēlmes!


-20% atlaide ar kodu LED lentām: KRASAINIZIEMASSVETKI20


-20% atlaide ar kodu LED lentes komplektiem: KRASAINIZIEMASSVETKI20


-20% atlaide ar kodu digitālajām LED lentām: KRASAINIZIEMASSVETKI20


-20% atlaide ar kodu LED lentes kontrolieriem: KRASAINIZIEMASSVETKI20


-20% atlaide ar kodu LED moduļiem: KRASAINIZIEMASSVETKI20


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika