LEMONA electronics – krāsainiem, vareniem, enjerģiskiem un interesantiem Ziemassvētkiem! 

Sagatavoties gada svarīgākajiem svētkiem bez galvassāpēm tagad ir vēl vienkāršāk. LEMONA electronics speciālisti izmēģināja un atlasīja labākos produktus, kas ne tikai dāvās taviem tuviniekiem vai kolēģiem prieku, bet arī būs vērtīgi un noderīgi ikdienas lietošanā.

Lai izvēlēties būtu vēl vienkāršāk – dāvanu idejas sagrupējām pa vaļaspriekiem vai dāvinātāja vēlmēm. Vai vēlaties draugiem sarūpēt vēl skaļākas ballītes? Bezvadu, ilga darbības laika, kvalitatīvi zemo basu skaļruņi. Vēlaties parūpēties, lai gada garāko nakti draugi vai ģimene pavada īpaši gaiši? „Jingle Bells“ un citu Ziemassvētku dziesmu ritmu atkārtojošs LED apgaismojums, ūdens un sniega izturīgs apgaismojums, kas izgaismo nakts pastaigas ārā  un vēl daudz citu modernu, praktisku un viedu gaismekļu un laternu. Un īpaši mīļiem vakariem ģimenes lokā – izglītojoši komplekti, roboti un mBot, kuri sniegs izpētes prieku arī pieaugušajiem.

Atklāj Ziemassvētkus ar LEMONA electronics!


Gaišiem Ziemassvētkiem - virtenes, spuldzes, gaismas


Skaļiem Ziemassvētkiem - austiņas, skaļruņi


Enerģiskiem Ziemassvētkiem - baterijas, akumulatori, vadi


Interesantiem Ziemassvētkiem - robotika


Citas idejas dāvanām


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika