📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Rezerves enerģijas avoti biznesam, mājām

Lai nodrošinātu nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi, mums ir jānovērš neparedzēti apstākļi. Nepārtrauktās barošanas avoti (UPS) ir lieliska izvēle, lai garantētu nevainojamu iekārtu darbību pat galvenā barošanas avota zuduma gadījumā. Izvēloties pareizo UPS, nepietiek tikai novērtēt slodzi. Lai UPS vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām, jums ir jāatbild uz 3 galvenajiem jautājumiem:

 1. Kāda ir maksimālā (maksimālā) slodzes jauda?
 2. Kāda ir vidējā jauda un cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzturētu šādu slodzi? (No tā ir atkarīgas akumulatora jaudas prasības)
 3. Vai bieži ir strāvas padeves pārtraukumi? (Ja tā, sistēmai jāspēj uzlādēt akumulatorus īsākā laikā)

 

Atkarībā no funkcionālās struktūras rezerves barošanas avoti ir sadalīti:

 • nelineārs (bezsaistē),
 • Interaktīvs
 • Lineārs (tiešsaistē).

 

UPS funkcionālā struktūra nosaka, vai būs īslaicīgi strāvas padeves pārtraukumi un kādi jaudas parametri tiks koriģēti.

Ir nepieciešams novērtēt, vai UPS modificētā sinusoidālā izejas strāva ir pietiekama, lai darbinātu jūsu aprīkojumu, vai arī ir nepieciešama sinusoidāla izejas strāva.


JAUNĀS PAAUDZES UPS AR MODUĻA KONSTRUKCIJU

LEMONA electronics jau varat iegādāties mūsdienīgus, sevišķi funkcionālus moduļa UPS no FSP, kas izceļas ar plašāku pielāgojamību: XMOD un Mplus.

XMOD
Jaunā XMOD UPS moduļa konstrukcija pieļauj vēlamo jaudu no 10 līdz 500 kW, tādēļ to iespējams pielāgot dažādiem risinājumiem un jomām:

 • mākoņdatošanai,
 • serveriem,
 • datu centriem,
 • bankām,
 • medicīnas iestādēm,
 • rūpniecības uzņēmumiem.

XMOD USP ir trīsfāžu, online tipa nepārtrauktas barošanas avots, kas atbilst IEC 62040-3 standarta prasībām, kā arī var izturēt lielu noslodzi. Tāpat tas izceļas ar funkcionalitāti un ir pielāgots ērtai lietošanai – viedās pieslēgšanas ligzdas un krāsainais LCD ekrāns ar ikonām padara ierīces montēšanu, ekspluatēšanu un apkalpošanu vienkāršāku.

Šis UPS sasniedz sevišķi augstu, pat līdz 99 %, efektivitāti, taču tā skaņas līmenis ir zems (< 65 dB), tādēļ tas ir lieliski piemērots izmantošanai medicīnas, telekomunikāciju vai finanšu sektorā.

Mplus
Mplus UPS – tas ir īstas divkāršas konversijas, online tipa UPS, kam ir moduļa konstrukcija, kuras jaudu iespējams palielināt nelieliem soļiem no 30 līdz 270 kW. Šī moduļa konstrukcija tiek pielāgota barošanas, STS (Statiskā noslodzes pārslēgšanas sistēma) un akumulatoru moduļos. Tas vienkāršo visas iekārtas apkopi un garantē ātru atsevišķu moduļu nomaiņu.

Mplus izceļas ar augstu uzticamības līmeni, lietojot kopā ar rezerves barošanas avotu un statisku pārslēgšanas slēdzi. Tāpat šī ierīce pieļauj paralēlu N+1 vai N+R ieslēgšanu jaudas palielināšanai un rezervēšanas garantēšanai.


UPS profesionālām sistēmām

LEMONA electronics piedāvā barošanu profesionāļiem, kuri izmanto FSP rezerves barošanas avotus. Šis ražotājs var piedāvāt ļoti plašu energosistēmu izvēli – no 600 līdz 50 000VA. LEMONA electronics regulārajā piedāvājumā vienmēr atradīsiet 600-10 000VA, citus - varam pasūtīt un piegādāt ļoti ātri no FSP pārstāvniecības Eiropā.


UPS profesionālām sistēmām


Zemas jaudas

GREEN CELL izstrādātās mazjaudas ierīces ir pilnībā pietiekamas neprofesionālu un dažādu mājas sistēmu energoapgādes drošībai. Šis ražotājs var piedāvāt pielāgotas ierīces (600-3000VA).


Zemas jaudas
 UPS apkures sistēmām

Mājas apkures sistēmu un citu no elektrotīkla darbināmu iekārtu vienmērīgu un nepārtrauktu darbību varat uzticēt KEMOT produktiem. Šīm sistēmām nav nepieciešama ļoti liela jauda, tāpēc KEMOT piedāvātie 300 - 1800W produkti spēj apmierināt visas vajadzības un nodrošināt vienmērīgu darbību.


 UPS apkures sistēmām


UPS akumulatori

Baterijas ir nepieciešamas UPS enerģijas uzglabāšanai. LEMONA elektronikas veikalos var atrast svina AGM un svina gēla tipa akumulatorus ar dažādu jaudu. Ja neatrodat piemērotu vai šobrīd mūsu noliktavā tā nav, lūdzu, sazinieties ar konsultantu un mēs centīsimies Jums to piegādāt pēc iespējas ātrāk vai arī piedāvāsim Jums tuvu izvēli.

Šobrīd noliktavā esošo akumulatoru klāstu varat pārbaudīt šeit:


CSB akumulatori

 

NPP akumulatori

 

Izvēlētajam UPS ir jāatbilst jūsu aprīkojuma tehniskajām prasībām, un UPS + aprīkojuma kombinācijai jāatbilst efektivitātes prasībām zem slodzes. Ir arī vērts atzīmēt funkcionālās prasības, piemēram: avārijas signalizācija, sakaru protokoli vai iespēja tos integrēt.

Ceram, ka sniegtā informācija palīdzēs izvēlēties pareizo UPS, un, lai saņemtu konsultāciju vai padomu, sazinieties ar mums vai apmeklējiet tuvāko LEMONA elektronikas veikalu un mūsu speciālisti ar prieku sniegs personīgu konsultāciju.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]