Russian

Victron saules enerģijas risinājumi

Saules enerģijas risinājumi paliek arvien populārāki, sakarā ar to, ka saules moduļi paliek arvien pieejamāki, bet elektrības cenas turpina kāpt. Šī ir pievilcīga investīcija, kas kļūst pieejama daudzām mājsaimniecībām. Vēl viens iemesls tam, ka saules enerģija kļūst arvien pieprasītāka, ir ekoloģiskie aspekti. Saules enerģijas risinājumi  ļauj kļūt nodrošinātiem pret ekonomiskām svārstībām, aizsargājot no kārtējā elektrības pakalpojuma cenu kāpuma, vai arī dod elektrību objektos, kuri nav pieslēgti elektrības tīklam. LEMONA electronics, sadarbībā ar Victron Energy, partenri ar daudziem pieredzes gadiem enerģijas risinājumos, ir izstrādājusi vairākus saules enerģijas risinājumus, ko variet aplūkot zemāk.


Nebeidzama enerģija uz riteņiem, ļauj Jums ceļot bez raizēm un samazināt degvielas patēriņu. Saule parūpēsies par pusdienu gatavošanu un raudzīs, lai mašīnu variet piedarbināt arī pēc vairāku dienu atpūtas vienā vietā pie izslēgta motora, jo

varēsiet lādēt gan starta, gan darba akumulatoru no automašīnas ģenerātora vai saules paneļiem. Automašīnā ir iespējams integrēt 220VAC lādētaju, lai ātri uzlādētu akumulatorus no elektrības pieslēguma mājās, pilsētā vai kempinga vietā. Sistēmu iespējams monitorēt no jebkura viedtālruņa, planšetes vai datora, izmantojot Victron connect aplikāciju. Šajā aplikācijā Jūs variet iestatīt sev piemērotākos iestatījumus un atrast vislabāko mašīnas pozīciju pret sauli, lai iegūtu labāko uzlādes rezultātu.

Sākuma komplekts sastāv no 4 polikristāla saules paneļiem ar katra paneļa jaudu 175W, gēla akumulatora ar 100Ah ietilpību, starta akumulatora un darba akumulatora atdalītaja, saules uzlādes MPPT kontroliera un 300W 12V DC uz 220 Vac invertiera.

 

Komplekta sastāvdaļas:


Jūsu dārza māju, atpūtas vai kempinga namiņu, vai citu ēku bez pieslēguma centralizētai elektrības sadalei, ir iespējams ne tikai nodrošināt ar elektību, bet arī kontrolēt pieslēgumu. Ar Victron off Grid piedāvājumu, jūs variet uzkrāt saules enerģiju akumulatoros un noteikt - kad un pie kādiem noteikumiem Victron nodrošinās elektības padevi. Ja apzinieties, ka jūsu gadījumā būs nepieciešami no laikapstākļiem neatkarīgs enerģijas avota risinājums, Victron Energy MultiPlus II piedāvā iespēju pieslēgt Ģenerātoru. Ģenerātors ieslēgsies pēc jūsu izvēles tikai tad, kad saules enerģija būs nepietiekama un akumulatori būs gandrīz tukši, vai nodrošinās elektības padevi pie lieliem elektības patēriņiem.

Sākuma komplekts sastāv no 4 polikristāla saules paneļiem ar katra paneļa jaudu 175W, gēla akumulatora ar 100Ah ietilpību, starta akumulatora un darba akumulatora atdalītaja, saules uzlādes MPPT kontroliera un 1000W 12V DC uz 220 Vac invertiera.

 

Komplekta sastāvdaļas:


Ikviens no mums ikdienā piedomā pie risinājuma -kā samazināt elektroenerģijas patēriņu savās mājas vai darbavietā. Kad esam noregulējuši patēriņu, nākamais solis ir sākt ražot savu elektroenerģiju. Šī brīža elektroenerģijas tirgus peidāvā 2 opcijas - saražoto elektoenerģiju pārdot tīklā, vai arī pašiem izmantot dienas saul;ainajā laikā saražoto elektroenerģiju. Abām opcijām ir savi plusi un mīnusi, kā piemēram, vēlamies atgādināt - lai pārdotu saražoto elektoenerģiju tīklā, ir nepieciešams, lai pie mājas pienākošais elektrības kabelis atbilst vairākiem kritērijiem un drošības standartiem. Izvertējiet vai kabelis spēj nodrošināt lielas slodzes plūsmu,  piemēram, lauku māja ir līnijas galā un maksimālā slodze ir 16A, šajā gadījumā iespējams, ka sadales tīks liegs pārdot elektoenerģinu līdz brīdim, kad tīkls netiks uzlabots. Ja esiet saskārušies ar šadu situāciju, ir iespējams uzkrāt elektroenerģiju akumulatoros un lietot to pēc nepieciešamības.

 

Sākuma komplekts sastāv no, Easy solar saules kontroliera ienākošas eletrības un bateriju uzlādes un izlādes kontroliera vienā iekārtā. Ar nominalo jaudu 1600W, diviem 100 Ah akumulatoriem un četriem 175W jaudīgiem polikristāla saules paneļiem.

 

Komplekta sastāvdaļas:


Мы не оставляем клиентов без решения!

Эти и многие другие товары вы можете купить в нашем интернет-магазине. Не можете найти подходящее решение или возникли дополнительные вопросы? Связаться!


Контакты для физических лиц

Литва: 8700 35 035 или же [email protected]

Латвия: +371 6760 5495 или же [email protected]

Эстония: +372 640 7513 или же [email protected]

Контакты для юридических лиц

Литва: [email protected]

Латвия: [email protected]

Эстония: [email protected]