SAPPHIRE industriālie gaismekļi ir ideāls risinājums noliktavu apgaismošanai

SAPPHIRE High Bay gaismekļiem ir lieliska siltuma vadība, tie ir izgatavoti no koroziju un oksidāciju izturīgiem materiāliem, un ir izstrādāti tā, lai tie būtu lieliski piemēroti gan iekštelpu, gan āra apgaismojumam.

Šī LEDLUCKY gaismekļu līnija ir izstrādāta, ņemot vērā specifiskās prasības industriālajām telpām ar augstiem griestiem, tāpēc tā var piedāvāt:

  • augstas kvalitātes gaismu (150 lm/ W; UGR<25), 
  • Lumileds LED,
  • augstu izturību pret vides faktoriem (IP65; IK08), 
  • plašu, pat 110° apgaismojuma leņķi, īpaši piemērotu telpām, kuru griesti ir zemāki par 6 m (90° var pasūtīt papildus),
  • aptumšošanas iespēju (0–10 V),
  • 5 gadu garantiju, 
  • papildu iebūvētu sensoru, kas saderīgs ar viedajiem kontrolleriem (ZIGBEE, TUYA).

SAPPHIRE gaismekļu dizains apvieno praktiskumu un estētiku. Īpašas aerodinamiskās atveres lampas korpusā, kas izgatavots no ADC12 lietā alumīnija, nodrošina atbilstošu dzesēšanu, kas ir ārkārtīgi svarīgas šāda veida gaismekļiem, kā arī piešķir SAPPHIRE gaismekļiem unikālu, urbānistisku un modernu izskatu.

Ražotāja LEDLUCKY ilggadēja pieredze tirgū ļauj piedāvāt īpaši augstas kvalitātes gaismekļus par pieņemamu cenu, kas atbilst katras jomas specifiskajām prasībām. Noliktavas apgaismojumam izmantotie SAPPHIRE gaismekļi kalpo ilgi un nodrošina ideālu apgaismojumu.


SAPPHIRE industriālie gaismekļi


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika