Saules enerģijas risinājumi ceļojumiem no CHOETECH

Ražotājs CHOETECH, kas šobrīd aizņem vienu no augstākajām vietām Android un iOS ierīču lādētāju tirgū, piedāvā videi un maciņam draudzīgus un ceļošanai īpaši ērtus saules enerģijas lādētājus viedtālruņiem, planšetdatoriem vai pat pārnēsājamām spēkstacijām.

Dažādām vajadzībām ir pielāgoti dažādi CHOETECH saules enerģijas modeļi ar uzlādes funkciju.14 W ceļojumu saules baterija SC004

Viens no vislabāk pārdotajiem CHOETECH produktiem: plaši lietojams, kompakts, viegls un praktisks. Šim akumulatoram ir viena 14 W izeja, ar kuru var uzlādēt iPhone un Android viedtālruņus, planšetdatorus un citas ierīces, kuras var uzlādēt, izmantojot USB savienojumu. Salocītā stāvoklī šī akumulatora izmēri ir tikai 148 x 153 x 54 mm, tāpēc to ir ērti paņemt līdzi, pat ceļojot tikai ar mugursomu.

Vēl viena praktiska šī lādētāja īpašība ir tā, ka tas ir izgatavots no ūdensizturīga neilona, ​​tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par tā sabojāšanu.
22 W  ceļojumu saules baterija SC005

Vēl vairāk jaudas, efektivitātes un viedās funkcijas. Šis akumulators ir arī pārdotāko topā, jo lepojas ar augstu pat 21-25% efektivitāti un automātisku pievienoto ierīču atpazīšanu. Šī funkcija ne tikai ietaupa laiku, bet arī garantē, ka visas dažādās ierīces tiks uzlādētas droši.

Akumulatoram ir 2 USB-A izejas [USB1: 5 V/ 2,1 A (maks.); USB2: 5 V/ 2,4 A (maks.)], lai vienlaikus varētu uzlādēt 2 dažādas ierīces.

Lai gan šis akumulators aizņem nedaudz vairāk vietas, to var vienkārši un viegli paņemt līdzi ceļā, turklāt ūdensizturīgais ietvars nodrošinās pienācīgu darbību jebkuros laikapstākļos.
80 W ceļojumu saules baterija SC007

Šo īpaši jaudīgu, taču kompaktu un pilnībā gatavu ceļošanai ar jums lādētāju var izmantot kā tradicionālu saules paneli, jo tam ir DC izeja, lai Jūs varētu pievienot uzlādes kontrolieri un izmantot to, lai uzlādētu 12V nominālās svina vai litija baterijas (nepieciešams papildu aprīkojums).

Izgatavots no Oksford PVC materiāla, šis akumulators ir izturīgs pret nelielu lietu vai pat sniegu, taču joprojām nav ieteicams iegremdēt ūdenī, jo lādētāja savienotājs nav aizsargāts pret ūdens iekļūšanu.
120 W ceļojumu saules baterija SC008

Šī ir jaudīga baterija, kas piemērota pat portatīvo enerģijas staciju uzlādei un var darboties kā tradicionāls saules panelis ar DC izeju. Tā salokās trīs daļās, lai to būtu pietiekami viegli pārnēsāt, taču var nodrošināt līdz pat 23% efektivitāti.

IPX4 materiāls, no kura izgatavots šis lādētājs, aizsargā pret ūdens pilieniem, vieglu lietu vai sniegu.Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika