📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

WOOX inovatīvie gudrās mājas risinājumi

WOOX – tie ir inovatīvie gudrās mājas risinājumi ikvienam. Ražotājs, kurš spēj piedāvāt visu, sākot ar viedajiem slēdžiem, līdz pat ūdens noplūdes sensoriem, palīdzēs bez piepūles izveidot drošu, viegli vadāmu un ērtu mājokļa vidi.

Nīderlandes brends ar ražotni Ķīnā pārstāv 3 galvenās preču grupas: enerģija, apgaismojums un drošība. Plašajā enerģijas pārvaldes ierīču produktu grupā, tiek piedāvātas ligzdas dažādām telpas specifikācijām un klienta vajadzībām - lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām, ar dažādiem montāžas veidiem – iebūvējot, novietojot vai izmantojot bezvadu risinājumu. Apgaismojuma grupā – viedās spuldzes un citas  apgaismojuma sistēmas, kas ļauj izveidot un pārvaldīt telpas apgaismojumu atbilstoši noskaņojumam vai diennakts laikam, piedāvājot plašu krāsu un efektu izvēli. Mājas drošībai un apsardzei paredzētais ierīču klāsts palīdzēs justies droši arī esot ārpus mājām: dūmu vai ūdens noplūdes sensori noteiks un ziņos par negaidītām problēmām, savukārt vispusīga apsardzes sistēma – pārraudzīs un pārvaldīs mājās notiekošo arī laikā, kad dosieties atvaļinājumā.


Drošības sistēma


Novērošanas kameras


Vieda apkures kontrole


Slēdži


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]