📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

FSP UPS risinājumi nepārtrauktās barošanas sistēmām

LEMONA Electronics sper vēl vienu svarīgu soli, paplašinot maiņstrāvas un līdzstrāvas enerģijas rezervēšanas risinājumu klāstu.

Jau vairāk nekā gadu LEMONA Electronics ir oficiālais pārstāvis Taivānas uzņēmuma FSP produkcijai Baltijas tirgū. Mācoties no viņu inženieriem, esam pārliecināti, ka varam atrisināt jebkuru jautājumu par rezerves energosistēmu (UPS) pielāgošanu vai remontu, piedāvājot optimālu tehnisko risinājumu, kā arī izvērtējot individuālās vajadzības. FSP barošanas avoti līdz 6 kVA ir pieejami pasūtīšanai uzreiz, kā arī mums ir iespēja veidot modulāru UPS līdz 300 kVA atbilstoši klienta īpašajām vajadzībām.

Lai iegūtu jūsu vajadzībām pielāgotu barošanas avotu, sazinieties ar Lemona Electronics Vairumtirdzniecības nodaļu.

Piedāvājot inovatīvus un augstas kvalitātes produktus, FSP lepojas ar plašo produktu klāstu, ar kuru palīdzību var piemeklēt risinājumu jebkuram enerģijas piegādes izaicinājumam. FSP produkti vienmēr nodrošinās stabilu un uzticamu UPS iekārtas darbību.


Produkti

NANO UPS ir kompakts UPS, kas nodrošina drošu sadzīves tehnikas vai datoru aizsardzību. Rezerves enerģiju nodrošina baterijas, kā arī tehnika tiks pasargāta no pārsprieguma ar aizsargātām kontaktligzdām.


FP sērijas UPS - nodrošina visaptverošu aizsardzību un var piedāvāt lielu jaudas blīvumu nelielā korpusā. Integrētais sprieguma stabilizators saglabās tīru un stabilu barošanas spriegumu slodzei pat tīkla sprieguma svārstību gadījumā, un mikroprocesora kontrolieris garantē augstu UPS uzticamību.


CHAMP sērijas UPS - īpaši izstrādāts darbam nekvalitatīvu barošanas avotu apstākļos. Šie UPS ir kompakti, nodrošinot ilgu enerģijas uzglabāšanas laiku. Lietotāji var arī mainīt akumulatora uzlādes strāvu no 1A līdz 6A, atkarībā no ievietoto rezerves bateriju lieluma, barošanas avota kvalitātes vai vēlamā akumulatora uzlādes laika (kādā laika posmā UPS būs pilnībā gatavs darbam).


FSP GROUP

FSP Group ir viens no pasaules vadošajiem barošanas avotu ražotājiem. Kopš dibināšanas 1993. gadā FSP grupa ir ievērojusi vadības koncepciju “pakalpojums, profesija un inovācijas”, lai nepārtraukti pildītu savus pienākumus kā zaļās enerģijas risinājumu piegādātājs. Apvienojot savu vadošo lomu energoapgādes tehnoloģijā un zaļās enerģijas jomā, FSP Group nodrošina produktu kvalitāti un ir ierekomendējuši sevi kā uzticamu partneri klientiem, patērētājiem un piegādātājiem, kopīgi sasniedzot maksimālas vērtības.

FSP nepārtraukti veic progresīvu tehnoloģiju izpēti augstas efektivitātes un optimāla produkta kalpošanas laika un alternatīvās enerģijas jomās. Ilgtermiņa pieredze ļauj ieviest jaunas enerģijas tehnoloģijas daudzās nozarēs:

  • informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas,
  • rūpniecība,
  • medicīna,
  • Elektronika
  • un alternatīvā enerģija.

Papildu produkti rezerves barošanas sistēmām

Akumulatori

Tā ir neatņemama daļa no rezerves barošanas sistēmām. LEMONA electronics sadarbojas ar svina-skābes akumulatoru ražotāju CSB jau vairāk nekā 15 gadus, tāpēc varam ar pārliecību ieteikt tos kā ārkārtīgi uzticamus un kvalitatīvus. Šī ražotāja baterijas tiek izmantotas tādās labi zināmās rezerves barošanas sistēmās kā APC, Eaton, Riello un citās.

Plaukti un skapji

Projektējot lielākas jaudas sistēmas, ir nepieciešami arī plaukti un akumulatoru skapji. LEMONA electronics var piedāvāt plašu šo produktu klāstu, kas pielāgots katras nozares vajadzībām.


FSP UPS produkti


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]