📦 Vairāk nekā 12 000 preču atradīsi mūsu veikalā - Krasta 105, Rīgā
Vairāk nekā 12 000 preču atradīsi mūsu veikalā - Krasta 105, Rīgā
Latvia

KNIPEX

KNIPEX – knaibļu eksperti. Mūsu pamata ideja ir specializācija. Vienīgi kā eksperti mēs varam piedāvāt mūsu klientiem vislabāko sniegumu un izdzīvot globālajā konkurencē. Vairāk nekā 140 gadu laikā mēs esam uzkrājuši ļoti plašas zināšanas par knaiblēm un to ražošanas procesu, kas ir redzams ikvienās KNIPEX knaiblēs.

Ar to, ko spējam paveikt un zinām šodien, rītdienai ir par maz. Tādēļ mēs strādājam pie nemitīgiem uzlabojumiem ikvienā uzņēmējdarbības jomā – attiecībā uz produktiem, procesiem, mūsu organizāciju un mūsu prasmēm.Kvalitātei ir nozīme

Knaibļu funkcionalitātē izšķirošais faktors ir to precizitāte: bez precizitātes nav iespējama droša griešana, satveršana vai deformēšana, kā arī ekspluatācija bez novirzēm. Striktas pieļaujamās novirzes, kuru ievērošanu mēs nodrošinām ar mūsdienīgu ražošanas tehnoloģiju, ļauj mums ievērot mūsu stingrās kvalitātes prasības.

Mēs izpildām šīs prasības ar stingru mērījumu un dažādu testu palīdzību – pēc katra ražošanas soļa un visa procesa noslēgumā. Mēs izmantojam mūsdienīgu mērīšanas tehnoloģiju un ilgtermiņa testēšanas sistēmas, kā arī praktisku rutīnas pārbaudi ar rokām.

Lai nodrošinātu, ka mūsu knaibles atbilst jūsu gaidām un mūsu augstajām prasībām, mēs izmantojam tikai noteiktus tērauda sakausējumus, kas izvēlēti atbilstoši mūsu specifikācijām.


Inovācijas no “ideju laboratorijas”

Vienmēr vēl labākas knaibles – tas ir vadošais princips, kura piemērošanai mēs veltām visas mūsu prasmes un radošumu. Mēs izstrādājam jaunas knaibles un optimizējam esošos modeļus, lai liktu tiem darboties vēl efektīvāk un vieglāk.

Mūsu motivācija ir vienmēr nākt klajā ar nestandarta risinājumiem, kas iedibina standartus: jaunus spēku pārneses ceļus, vieglāku un ātrāku lietojamību, dažādu funkciju apvienošanu vienā instrumentā un radošus problēmu risinājumus īpašiem pielietojumiem. Tas ietaupa enerģiju un laiku, un jūs varat sasniegt labākus darba rezultātus ar mazāku piepūli.

Mūsu vairāk nekā 400 iekārtas slēpj īpašas zināšanas, kas uzkrājušās daudzu paaudžu garumā. Daudzas no iekārtām mēs būvējam paši; pirktās mēs pielāgojam mūsu īpašajām prasībām. Daudzos gadījumos mēs arī paši programmējam iekārtu vadības un ekspluatācijas programmatūru.


Ražots Vupertālē, Vācijā

Ražošanu mēs veicam tikai Vācijā, uzņēmuma dibināšanas vietā Vupertālē.

Pateicoties gandrīz 100 % vertikālam ražošanas ciklam, mēs varam kontrolēt visus ražošanas posmus un tiešā veidā ietekmēt un nepārtraukti uzlabot tos līdz vislabākajai iespējamajai kvalitātei.

No produkta idejas līdz gatavo knaibļu piegādāšanai mūsu klientiem: mēs visu darām zem viena jumta. Īsi attālumi un tiešs dialogs pieļauj ciešu visu procesu koordināciju un informācijas apmaiņu starp visiem iesaistītajiem darbiniekiem.Knipex produkti (Visi Knipex produkti)Knipex asknaibles (Visi asknaibles)


KNIPEX vadu un kabeļu galu notīrītāji (Visi KNIPEX vadu un kabeļu galu notīrītāji)


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]