📦 Vairāk nekā 12 000 preču atradīsi mūsu veikalā - Krasta 105, Rīgā
Vairāk nekā 12 000 preču atradīsi mūsu veikalā - Krasta 105, Rīgā
Latvia
pagalba perkant
Iegādes palīdzība
+371 6760 5495
verslui
Biznesa klientiem
[email protected]

Reģistrēties Lemona.lv ir tā vērts

reģistrēties Lemona.lv ir tā vērts

Ietaupi laiku un kļūsti par www.lemona.lv reģistrētu lietotāju – mēs izveidosim kontu Jūsu vietā! Viss, kas Jums jādara, ir jāievada informācija šeit:

 

Biznesa klienta konta reģistrēšana

 

Sadarbības priekšrocības

komanda

Pieredzējuši speciālisti

LEMONA Electronics komandu veido kvalificēti nozares eksperti. Elektronisko komponentu iegādei bieži vien ir nepieciešama tehniska konsultācija, un mūsu darbinieki to viennozīmīgi var Jums sniegt.

tinklas

Produktu pieejamība

LEMONA electronics pārstāv vairāk kā 100 dažādus pasaulē atzītus ražotājus Baltijas valstīs. Mēs nodrošinām preču pieejamību un ātras piegādes, pateicoties veikalu tīklam visā Baltijā, kā arī noliktavai ar vairāk kā 600m2 platību.

sąrašas

Piedāvājumi balstoties uz komponentu sarakstu

Mēs veidojam projektu piedāvājumus atbilstoši klientu iesniegtajiem komponentu sarakstiem (BOM). Pateicoties plašam piegādātāju lokam, mēs varam sakomplektēt piedāvājumu no dažādiem avotiem un ražotājiem, balstoties uz klienta prioritātēm un vēlmēm.

laikas

Plānotās piegādes

Projektu realizēšanai, kā arī ražošanas projektiem, Lemona Electronics piedāvā uzturēt rezerves daudzumus noliktavā, kā arī plānot piegādes saskaņā ar grafiku un priekšpasūtījumiem. Ērtībai un ātrumam, ir pieejama e-komercijas sistēma, kas nepārtraukti tiek pilnveidota un attīstīta. Pārdošanas daļa vienmēr sniegs atbildes cik ātri vien iespējams.

 

Strādāsim kopā 

konsultacija

Iegādes palīdzība

+371 6760 5495

verslui

Informācija biznesa klientiem

[email protected]

laikrodis

Vairumtirdzniecības nodaļas darba laiki

I-V 8:00 - 17:00