Latvia

Lemona.lv ir atjaunota!Lemona.lv – ērti un ātri! Izmēģiniet – Jūs iemīlēsiet to

 

 1. Atjaunināts dizains
  Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar jaunu internetveikala dizainu un struktūru, kurā gan amatieris, gan profesionālis atradīs sev nepieciešamo. Jūs atradīsiet elektroniskās komponentes, robotikas un mājas elektropreces daudz vieglāk nekā iepriekš. Jauns izskats – jaunas iespējas. Tas ir tikai sākums, nākotnē Jūs atradīsiet atjauninājumus, kuri padarīs iepirkšanos internetveikalā lemona.lv vēl vienkāršāku.

 2. Pielāgots mobilajām ierīcēm
  Jaunā lemona.lv vietne ir pielāgota viedierīcēm, tāpēc jūs varat iepirkties tieši viedtālruņa ekrānā. Izveidojiet saiti savā mobilajā tālrunī un ar pogas klikšķi tiksiet novirzīti uz jauno lapu!

 3. Jauns reģistrācijas / iepirkšanās process
  Jaunā vietne izceļas ar radikāli atjauninātu reģistrācijas un pieslēgšanās procesu. Jaunā konta pārvaldība arī ļaus atcerēties un saglabāt sev tīkamās preces. Negribiet reģistrēties? Mums ir lieliskas ziņas Jums! Tagad Jūs varat iepirkties  lemona.lv bez reģistrēšanās!

 4. Jauns kategoriju koks
  Izmēģiniet jauno internetveikala dizainu un izvēlni. Lapas pārlūkošana ir kļuvusi daudz ātrāka, ērtāka un pats galvenais - vienkāršāka. Mēs esam paplašinājuši meklētājprogrammas iespējas, lai jūs varētu viegli atrast pasūtītās preces, redzēt atlikušās preces veikalā un noliktavā.

Lemona.lv - izmaiņas, kas iepirkšanos internetveikalā padarīs par prieku.Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]