Latvia

Kā atstāt atsauksmi par preci lemona.lv interneta veikalā?

Jūsu atsauksmes ne tikai palīdz citiem pircējiem pieņemt lēmumu par pirkumu, bet arī sniedz mums vērtīgu ieskatu produktu klāsta uzlabošanā. Kad esat iegādājušies un izmēģinājuši produktu, tagad ir iespēja atstāt atsauksmi, ieejot savā lemona.lv kontā.

Kā atstāt atsauksmi lemona.lv interneta veikalā


Sīkāka instrukcija lemona.lv lietotājiem

1) Pieslēdzieties savam kontam: Lai atstātu atsauksmi, sāciet ar ieeju savā kontā lemona.lv.

2) Veiciet pirkumu: Ir iespējams atstāt atsauksmes tikai par iegādātajiem produktiem. Piezīme: informācija par produktu atsauksmēm tiek apkopota no 15-07-2023.

3) Izmēģiniet produktu: Kad esat saņēmis preci, lūdzu, izmēģiniet to. Pirmo reizi izmēģinot produktu, novērtējiet tā kvalitāti, materiālus un funkcijas.

4) Novērtējiet preci: Kad esat izmēģinājuši produktu, novērtējiet to.

4.1) Pierakstieties savā kontā:4.2) Dodieties uz "Manas atsauksmes":4.3) Izvēlieties produktu, kuru vēlaties novērtēt, un noklikšķiniet uz "Novērtēt": 4.4) Atstājiet atsauksmi:
1) uzrakstiet atsauksmes nosaukumu; 2) piešķir precei zvaigznīšu vērtējumu no 1 līdz 5 (1 ir vissliktākais, 5 ir labākais); 3) uzrakstiet atsauksmi par preci; 4) noklikšķiniet uz "Atstāt atsauksmi". 4.5) Atsauksmes apstiprinājums:
Ja jūsu atsauksme atbilst lemona.lv atsauksmju noteikumiem, jūsu atsauksme tiks apstiprināta un būs redzama produkta lapā.

 

Paldies visiem, kas atstāja atsauksmes, tas palīdz jaunajiem pircējiem uzzināt vairāk par mūsu produktiem!


Mēneša produkti (visas akcijas)


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]