Latvia

Kā iepirkties

Kāds ir iepirkšanās process jaunajā lemona.lv veikalā?

elektroninė parduotuvė

1. Ieejiet internetveikalā

kitas rodyklė
prekės

2. Izvēlēties preces

kitas rodyklė
pirkinių krepšelis

3. Apstipriniet grozu

kitas rodyklė
duomenų suvedimas

4. Izvēlieties piegādes veidu

kitas rodyklė
apmokėjimas ir duomenų tikrinimas

5. Apmaksājiet pasūtījumu


Instrukcija lemona.lv lietotājiem

1. Ieejiet internetveikalā

Apmeklējiet LEMONA electronics tiešsaistes veikalu, kur Jūs atradīsiet vairāk nekā 5 000 000 preču pozīcijas.

2. Izvēlēties preces

Pievienojiet preces grozam, meklējot tās lemona.lv internetveikala izvēlnē vai izmantojot preču meklēšanas lodziņu.

Pievienojiet vēlamo preci grozā noklikšķinot uz pogu “pievienot grozam”. Ja gribat iegādāties vairāk produktu, turpiniet meklēšanu. Labajā pusē iepirkumu grozā jūs redzēsiet visas grozam pievienotās preces, kā arī kopējo grozam pievienoto preču daudzumu. Ja vēlaties pasūtīt izvēlētās preces, noklikšķiniet uz skata pogu, lai apskatītos grozu.

Iepirkumu grozā jūs varat mainīt tā saturu un preču skaitu. Daudzumu var manīt, ievadot nepieciešamo skaitu laukā “Daudzums”.

Kad pārbaudījāt iepirkumu grozu, noklikšķiniet uz pogas "Pirkt".

3. Apstipriniet grozu

Pēc iepirkuma groza izveidošanas un noklikšķināšanas uz pogas “Apskatīt grozu”, jūs tiksiet novirzīts uz internetveikala groza galveno lapu. Ja nepieciešams, veiciet vēlamās izmaiņas un noklikšķiniet uz pogas “Pirkt”.

4. Izvēlieties piegādes veidu

Pēc groza apstiprināšanās jūs tiksiet novirzīts uz piegādes metodes izvēles lapu. Internetveikals Lemona.lv piedāvā divus preču saņemšanas veidus:

  1. Preču piegāde ar kurjeru. Ja izvēlaties piegādi ar kurjeru, Jums būs jānorāda piegādes adrese. Veicot nākamo pirkumu, adrese nebūs jāievada otrreiz.
  2. Saņemt preci SIA Lemona Latvija veikalā.

5. Apmaksājiet pasūtījumu

Šis ir pasūtīšanas pēdējais posms. Jūs varat apmaksāt preces internetveikalā Lemona.lv sekojošos veidos:

  1. Apmaksa mokejima.lv (paysera.lt) sistēmā. Ja priekšapmaksa tiek veikta izmantojot Pircēja elektroniskās bankas sistēmu. Šādā veidā norēķinoties par precēm, elektroniskās bankas sistēmā tiek izveidots maksājums pēc Pircēja apmaksātā pasūtījuma. Pārdevējs šo pakalpojumu sniedz sadarbībā ar partneri - UAB EVP International (uzņēmuma kods 300060819), kas pārvalda sistēmu www.mokejimai.lt. Šajā gadījumā Pircējs pārskaita naudu uz UAB EVP International bankas kontu.
  2. Apmaksa veikalā. Par pasūtītām precēm pircējs maksā skaidrā naudā vai ar bankas karti SIA Lemona veikalā saņemšanas brīdī. Mēs paziņosim Jums e-pastā un īsziņā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai.
  3. Maksājums ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma izveidošanas, Pircējs uz savu e-pasta adresi saņems priekšapmaksas rēķinu, kuru varēs apmaksāt savā internetbankā vai pārskaitot naudu uz Pārdevēja kontu, dodoties uz tuvāko bankas filiāli.


Šonedēļ mēs iesakām


Visvairāk pirktās preces


Izpārdošana


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]