LEMONA electronics - Palīdzība

ELEKTRONIKA • APGAISMOJUMS • VIEDĀ MĀJA

LEMONA electronics ir starptautisks uzņēmums, kas ir līdera pozīcijās Baltijas reģionā. Uzņēmuma pamatdarbības nozare ir dažādu elektronikas komponenšu, instrumentu, materiālu un viedo risinājumu mājai un uzņēmējdarbībai vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

1992. gadā dibinātais uzņēmums ātri attīstījās – 1995. gadā atklāta pirmā pārdošanas nodaļa Kauņā, bet nākamās nepilnas desmitgades laikā durvis vaļā vēra vēl četras: divas Viļņā un pa vienai Klaipēdā un Šauļos. Veiksmīga uzņēmuma darbība Lietuvā veicināja tā attīstību ārzemēs – 2007. gadā Latvijā tika dibināts meitas uzņēmums un atklāts veikals Rīgā. 2015. gadā tika uzsākta darbība Igaunijā – nodibinot otro meitas uzņēmumu, atklāta vairumtirdzniecības nodaļa. 2018. gadā Kauņā tika atklāta moderna uzņēmuma centrālā noliktava, kurā ieviesta noliktavas vadības sistēma WMS-SVS VISION.

Rādīt vairāk
LIETUVA
  • 5 veikali, 3 no tiem ir modernas pašapkalpošanās nodaļas;
  • 5 vairumtirdzniecības nodaļas;
  • www.lemona.lt
  • Moderna 1200 m2 noliktava ar WMS-SVS VISION vadības sistēmu.
LATVIJA
  • Moderns pašapkalpošanās veikals;
  • Vairumtirdzniecības nodaļa;
  • www.lemona.lv
IGAUNIJA
  • Moderns pašapkalpošanās veikals;
  • Vairumtirdzniecības nodaļa;
  • www.lemona.ee

MUMS UZTICAS

PIEGĀDĀTĀJI

Lemona uzticas vairāk nekā 300 piegādātāju no visas pasaules

KLIENTI

MĒS RADĀM INOVĀCIJAS

Mēs piedalāmies inovatīvos projektos, kas sekmē Baltijas valstu attīstību kā progresīvu un radošu valstu kopumu.

Atjaunotas LEMONA electronics nodaļas Tallinā, Klaipēdā un Rīgā!

Veikals rekonstruēts pēc jauna LEMONA electronics veikalu koncepta, tāpēc no šī brīža mūsu klienti varēs vēl ātrāk un ērtāk atrast nepieciešamās preces un iepirkties.

Arhitekta Marja Ščerbinska projekts „Matrix”

Gaismas instalācija, kas veidota no LED lentēm un savienota ar vides sensoriem vai citu iekārtu (informācijas sistēmu, mūzikas instrumentiem). Šī instalācija izgaismojas ar dažādu krāsu gaismām un nodrošina iespēju pēc vajadzības mainīt telpas apgaismojumu, rādīt mākslas un gaismas kompozīcijas.

Starojošie smildzinieki – Lietuvas kultūras galvaspilsētas Klaipēdas svētku akcents

50 gaismas mākslinieka Lina Kutaviča izveidotu starojošo 3–6 m smilgu, ar kurām izrotājušies brīvprātīgie Klaipēdā atklāja Kultūras galvaspilsētas pasākumus.

„Švyturio arena” reklāmas stendi

Reklāmas stendi, kuros tiek izmantoti Akto LED moduļi.

TVC pārvietojamās televīzijas stacijas

Vienas no modernākajām un dārgākajām pārvietojamām televīzijas stacijām Eiropā, kuras ierīkotas pat dažos vilcējos, kurās strādā 16 cilvēki un pārraida attēlu no 24 videokamerām.

Druskininku pilsētas „Like” zīme

Lielākā „Like” zīme pasaulē, kuras augstums ir 8,8 m, bet platums – 10 m. Šī zīme iekārtota uz Druskininku „Snow Arena” fasādes 50 m augstumā.

Grupas „Happyendless” radītais elektroniskais sintezators

Kā apgalvo muzikanti, šis elektroniskais sintezators ir ļoti sarežģīta ierīce, un pasaulē var atrast tikai dažus tā analogus.

Eventus Group (Jonely)

Inovatīvas izglītojošās rotaļlietas kreativitātes attīstīšanai.

LituanicaSAT-1 – pirmais lietuviešu satelīts

Šo satelītu uzbūvēja NanoAvionikas un Viļņas Universitātes zinātnieki.

DARBINIEKI – MŪSU SPĒKS

Mēs esam dažādi un individuāli, bet, darbojoties kopā un profesionāli, esam veiksmīgs uzņēmums. Mēs novērtējam profesionalitāti un radām apstākļus katra darbinieka pilnveidošanai. Iekšējās un ārējās apmācības, piedalīšanās izstādēs, konferencēs, pieredzes apmaiņā ar uzņēmējdarbības partneriem, tas ir mūsu profesionālas attīstības ceļš! Labākos risinājumus mēs atrodam kopā. Mums ir svarīgi, lai darba vide būtu ērta un harmoniska, bet mūsu tradicionālie pasākumi, iekšējie konkursi vai kopējās nodarbošanās pēc darba stundām piešķirtu mūsu dzīvei vairāk krāsu. Kopā un profesionāli – tās ir mūsu vērtības, kurām mēs ticam un ar kurām dalīsimies ar tevi!

Stabili augošais LEMONA electronics personāls

LEMONA ELECTRONICS KOLEKTĪVA MIRKĻI

Lemondiena 2018

Ziemassvētki 2018

Lemondiena 2017

KARJERA

Sūtīt CV

Jūs interesē karjera LEMONA electronics uzņēmumā? Nosūtiet mums savu CV!

Kāpēc pirkt online?

Ērta piegāde. Mēs piegādājam preces visā Latvijas teritorijā un ārpus tās ar kurjerdienestu palīdzību. Preces var saņemt arī mūsu veikalā. 

Uzticamība. Esam vieni no lielākajiem elektronikas kompenenšu un rezerves daļu izplatītātjiem Baltijas valstīs. Nodrošinām garantijas saistību izpildi . 

Plaša izvēle. Varat izvēlēties no vairāk kā 13 tūkstošu preču lielā noliktavas sortimenta vai pasūtīt no katalogu vairāk kā 5 miljonu preču lielā klāsta.

Kāpēc iepirkties Lemona veikalos?

Profesionāla apkalpošana. Mūsu speciālisti ne tikai pārdos nepieciešamo preci, bet arī ieteiks labāko risinājumu konkrētajai vajadzībai.

Aptuveni 200 preču piegādātāji. Mēs saņemam preces no visas pasaules. Daudzu gadu laikā mēs esam izvēlējušies kvalitatīvas preces no uzticamiem ražotājiem. 

Palīdzība

Komentāri un ieteikumi