📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Par mums

LEMONA electronics ir starptautisks uzņēmums, kas ir līdera pozīcijās Baltijas reģionā. Uzņēmuma pamatdarbības nozare ir dažādu elektronikas komponenšu, instrumentu, materiālu un viedo risinājumu mājai un uzņēmējdarbībai vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

1992. gadā dibinātais uzņēmums ātri attīstījās – 1995. gadā atklāta pirmā pārdošanas nodaļa Kauņā, bet nākamās nepilnas desmitgades laikā durvis vaļā vēra vēl četras: divas Viļņā un pa vienai Klaipēdā un Šauļos. Veiksmīga uzņēmuma darbība Lietuvā veicināja tā attīstību ārzemēs – 2007. gadā Latvijā tika dibināts meitas uzņēmums un atklāts veikals Rīgā. 2015. gadā tika uzsākta darbība Igaunijā – nodibinot otro meitas uzņēmumu, atklāta vairumtirdzniecības nodaļa. 2018. gadā Kauņā tika atklāta moderna uzņēmuma centrālā noliktava, kurā ieviesta noliktavas vadības sistēma WMS-SVS VISION.

Uzņēmums nodrošina ātru un operatīvu preču piegādi, centrālajā noliktavā glabājot lielu preču daudzumu – kopumā vairāk nekā 10 000 dažādu preču atlikumu. Ilgstošs un konsekvents darbs un labas tirdzniecības attiecības ar partneriem no visas pasaules nodrošina pasūtīšanas iespēju vairāk nekā pieciem miljoniem dažādu preču pozīciju.

Paplašinot sortimentu un pieaugot pieprasījumam, LEMONA electronics sāka sadarboties ar juridiskām personām, piegādājot komponentes un materiālus ražotājiem. Attīstot B2B un vairumtirdzniecības kanālu, vairumtirdzniecības apjomi ātri sasniedza mazumtirdzniecības līmeni un pat to pārsniedza.

Uzņēmuma interneta veikals www.lemona.lt veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 15 gadus un ir viens no pirmajiem interneta veikaliem Lietuvā. E-komercijas kanāls sasniedz klientus tur, kur nav fizisku pārdošanas nodaļu, tādējādi stiprinot mazumtirdzniecības kanālu. Apvienojot e-komercijas kanālu ar vairumtirdzniecības klientu vajadzībām, tika atvieglota pasūtījumu veikšana.
 

lemona logo
Darbības joma Elektronisko komponentu, instrumentu, materiālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.
Dibināšanas gads 1992 h., Kaunas
Centrālais birojs S. Raštikio g. 26, Kaunas 50130
Ģenerāldirektore Andrius Zareckis
Apgrozījums 17 mln. Eur.
Darbinieki 160
Veikali 7
Filiāles Lietuva, Latvija, Igaunija
Mājaslapa www.lemona.lv
  • Moderns pašapkalpošanās veikals;
  • Vairumtirdzniecības nodaļa;
  • www.lemona.lv

MUMS UZTICAS

Lemona uzticas vairāk nekā 300 piegādātāju no visas pasaules

knipex
hm
csb
arduino
3m
mean well
aktoled
duracell
raspberry

Klienti

admen
adax
akis technologies
autogedas
autoaibe
avitela
comri
barduva
ekspla

Darbinieki – mūsu spēks

Mēs esam dažādi un individuāli, bet, darbojoties kopā un profesionāli, esam veiksmīgs uzņēmums. Mēs novērtējam profesionalitāti un radām apstākļus katra darbinieka pilnveidošanai. Iekšējās un ārējās apmācības, piedalīšanās izstādēs, konferencēs, pieredzes apmaiņā ar uzņēmējdarbības partneriem, tas ir mūsu profesionālas attīstības ceļš! Labākos risinājumus mēs atrodam kopā. Mums ir svarīgi, lai darba vide būtu ērta un harmoniska, bet mūsu tradicionālie pasākumi, iekšējie konkursi vai kopējās nodarbošanās pēc darba stundām piešķirtu mūsu dzīvei vairāk krāsu. Kopā un profesionāli – tās ir mūsu vērtības, kurām mēs ticam un ar kurām dalīsimies ar tevi!

Karjera

Vai interesē karjeras iespējas LEMONA elektronics? Nosūtiet mums savu CV!


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]