MEAN WELL

Par ražotāju

Kopš 2009. gada Lemona uztur ciešas attiecības ar MEAN WELL, uzņēmuma pārstāvji patstāvīgi paaugstina kvalifikāciju un kārto kvalifikācijas eksāmenus. Uzņēmums Lemona ir daļa no MEAN WELL produktu izplatītāju globālā tīkla, kam ražotājs izvirza augstas prasības. MEAN WELL tika dibināta 1982. gadā, un ir viens no nedaudzajiem ražotājiem pasaulē, kas specializējas uz standarta barošanas avotu ražošanu. Saskaņā ar Micro Technology ziņojumu, kas tika izlaists 2020. gadā. martā MEAN WELL ieņem 4. vietu pasaulē starp līdzstrāvas barošanas avotu ražotājiem. 99% no MEAN WELL pārdošanas ir standarta barošanas avoti, kas tiek pārdoti ar MEAN WELL zīmolu. Pārējo trīs uzņēmumu produkti ir ODM / OEM (Original Design Manufacturer / Original Equipment Manufacturing). MEAN WELL darbojas kā uzticams partneris ar klientiem un piegādātājiem.

Pateicoties ciešajai sadarbībai ar vairāk nekā 200 pilnvarotajiem izplatītājiem visā pasaulē, MEAN WELL ir attīstījies un nostiprinājies trīs gadu desmitus. Jaunais Taipejas industriālais parks (Taivāna) ar 2800 darbiniekiem, filiālēm un tirdzniecības birojiem Guandžou, Šeņdžeņā, Sudžou, Ķīnā, Kalifornijā, ASV un ES, četrām modernām ražošanas bāzēm Jaunajā Taipejas pilsētā (Taivāna), Tianhe rajonā un Huadu Rajons Guandžou un Sudžou Ķīnā. MEAN WELL ieņēmumi 2019. gadā bija 1,001 miljoni ASV dolāru.

Kopš 1991. gada MEAN WELL IT centrs ir izstrādājis un izstrādā datorsistēmu resursu plānošanai. Detalizēta uzņēmuma resursu plānošanas sistēma ir integrēta uzņemuma sistēmā, lai apmierinātu visas izplatītāju, piegādātāju, darbuzņēmēju un darbinieku vajadzības. Sistēma arī integrē globālos resursus, un uzlabo darbības efektivitāti un pakalpojumu kvalitāti.


Lielāko daļu MEAN WELL produktu veido standarta rūpnieciskie barošanas avoti. Kompanija koncentrējas uz mazu un vidēju uzņēmumu vajadzību apmierināšanu. MEAN WELL ir ļoti plašs produktu klāsts, un tas vienlaikus var piegādāt nelielu daudzumu produktu. MEAN WELL barošanas avoti atbilst dažādu nozaru prasībām, ir izveidotas detalizētas produktu līnijas, elastīgs ražošanas process, produktu krājumi tiek uzturēti reģionālajos birojos, lai nodrošinātu labu klientu apkalpošanu. MEAN WELL produktu klāsts sastāv no vairāk nekā 10 000 standarta modeļiem, kurus izmanto tādās nozarēs ka: LED apgaismojumos, reklāmas ražošana, apgaismojuma projekti, rūpnieciskā automatizācija, informācijas tehnoloģiju projekti, telekomunikāciju iekārtas, medicīnas iekārtas, transports, zaļās enerģijas ražošana un citi. MEAN WELL barošanas avoti ir sertificēti un atbilst starptautiskajām prasībām attiecībā uz elektrodrošību un elektromagnētisko starojumu, tāpēc klienti var viegli integrēt barošanas blokus projektētajos izstrādājumos, un ievērojami samazināt jaunu produktu izstrādes testēšanas laiku un izmaksas, ieejot mērķa tirgos. MEAN WELL ikdienas darbībās ir izvēlējies un uztur ideju "Jūsu uzticams enerģijas partneris", ir uzticams ražotājs un piedāvā labākos enerģijas piegādes produktus un risinājumus.


Sortiments

Vairāk nekā 10 000 modeļu, vairāk nekā 900 standarta produktu sērijas. Atbalsta standarta, modificētus un CDM (produktus, kas ražoti sadarbībā ar citiem ražotājiem) produktus. Visaptveroši risinājumi daudzām nozarēm.


Kvalitāte

Ir ieviesta kvalitātes vadības (TQM) sistēma. 100% kvalitātes kontrole (QE, IQC, IPQC, PQA, QA) - tiek kontrolēts viss ražošanas un testēšanas process. Augsts uzticamības un kvalitātes rādītājs - defektu līmenis katru gadu tiek samazināts par 10%.


Cena

Augsta darba efektivitāte, un ļoti zemas labošanas izmaksas, nesadārdzina ražošanu. Ražojot lielu produktu daudzumu, apvienojot vairākos produktos izmantotās sastāvdaļas, tiek samazinātas izmaksas.


Sertifikāti

LEMONA elektronics, kas strādā ar MEAN WELL kopš 2009. gada, ir saņēmusi augstu novērtējumu - RMA sertifikātu. Tas nozīmē, ka LEMONA elektronikas serviss atbilst kvalifikācijas līmenim, atbilstoši darbinieku kompetencei, remontdarbnīcas aprīkojumam un ciešai sadarbībai ar MEAN WELL. Tas ir liels sasniegums, Esam vienīgais uzņēmums Baltijas valstīs, kas var nodrošināt MEAN WELL produktu pēcgarantijas servisu.


Pegāde

95% no standarta produktu pasūtījumiem, var tikt piegādāti nedēļas laikā. Lieliem projektiem pasūtijumi, tiek piegādāti 4-6 nedēļu laikā.


Serviss

UAB Lemona ir izveidojusi remonta un testēšanas centru atbilstoši MEAN WELL prasībām, katrā pārdošanas komandā strādā kvalificēts inženieris, kas sniedz palīdzību sarežģītu problēmu risināšanā.


KNX ēku apsaimniekošanas risinājumi

Sistēma darbojas pēc standartizēta tīkla protokola, kas ļauj dažādiem tīkla komponentiem strādāt kopā. Ar šo sistēmu iespējams kontrolēt: apgaismojumu, apkuri, gaisa kondicionēšanu, ventilāciju, aizkarus, apsardzes un durvju sakaru sistēmas, un apkopot grāmatvedības datus utt.

PProjektējot lielas administratīvās vai komerciālās ēkas, uzstādīšanas vienkāršošanai un brīvi konfigurējamai apgaismojuma sistēmai bieži izmanto specializētu DALI tīklu. KNX sistēmu var viegli savienot ar DALI tīklu, izmantojot KNX / DALI interfeisu. Tikmēr mazākās apgaismojuma sistēmās dzīvokļos, kotedžās vai individuālās mājās, DALI sistēma palielina kopējās viedās mājas ierīkošanas izmaksas.Regulējamie LED barošanas bloki


Industriālie impulsa barošanas bloki AC/DC


Regulējamie barošanas bloki uz DIN sliedes AC/DC


DC/DC pārveidotāj


DC/AC saules pārveidotāji


Strāvas pārveidotāji ar tīra sīnusa izeju DC/AC


Svina-skābes akumulatoru lādētāji


Strāvas padeves AC /DC adapteris


UPS drošības sistēmas


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika