Latvia

MEAN WELL KNX ēku apsaimniekošanas risinājumi

KNX ir viens no populārākajiem ēku automatizācijas un sistēmu pārvaldības standartiem, ko izstrādājusi KNX asociācija. KNX kā elastīga un vienota vadības sistēma ir veidota tā, lai dažādu ražotāju produkti varētu vienmērīgi sadarboties. Sistēma darbojas pēc standartizēta tīkla protokola, kas ļauj dažādiem tīkla komponentiem strādāt kopā.

Izmantojot šo sistēmu, ir iespējams kontrolēt: apgaismojumu, apkuri, gaisa kondicionēšanu, ventilāciju, aizkarus, drošības un durvju sakaru sistēmas un apkopot grāmatvedības datus utt.

MEAN WELL KNX ēku apsaimniekošanas risinājumi

Izmantojot šo sistēmu, ir iespējams kontrolēt: apgaismojumu, apkuri, gaisa kondicionēšanu, ventilāciju, aizkarus, drošības un durvju sakaru sistēmas un apkopot grāmatvedības datus utt.

Projektējot lielas administratīvās vai komerciālās ēkas, uzstādīšanas vienkāršošanai un brīvi konfigurējamai apgaismojuma sistēmai bieži izmanto specializētu DALI tīklu. KNX sistēmu var viegli savienot ar DALI tīklu, izmantojot KNX / DALI interfeisu. Tikmēr mazākās apgaismojuma sistēmās dzīvokļos, kotedžās vai individuālās mājās DALI sistēma palielina kopējās viedās mājas ierīkošanas izmaksas.

MEAN WELL, viens no pasaules vadošajiem barošanas avotu ražotājiem, piedāvā virkni KNX tīkla komponentu KNX tīkla barošanas avotiem, KNX / USB, KNX / IP, KNX / DALI saskarnēm, releja un 0-10V vadības moduļiem, impulsu barošanas bloki ar KNX CC un CV konfigutacijās. LED barošanas avoti no 25W līdz 120W. Pateicoties to funkcionalitātei un konfigurācijas iespējām, tieši tie atteikties no DALI risinājumiem privātmājās.

Vēl viens ilgstošs spēlētājs LED apgaismojuma vadības tirgū ir Sunricher. Šogad ieviesa virkni cietvielu KNX sienas apgaismojuma kontrolieru. Interjera dizaineri tagad var izvēlēties gan augstas kvalitātes plastmasas, gan cieta metāla slēdžus ar taustiņu apgaismojumu. Sunricher KNX produktu klāstā ir arī LED mono un RGB vadības moduļi.Ēku Automatizācijas Risinājumi (Visi barošanas avoti)Iekštelpu apgaismojuma risinājumi (Visi LED barošans bloki)Risinājumi dekoratīvajam apgaismojumam (Visi LED barošanas bloki)Aizskaru, Žalūziju / Apkures / Ventilācijas risinājumi (Visi barošanas avoti)Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]