Номер продукта: MFLEX500-12G0.5
Больше похожих продуктов
Ценовые границы
КоличествоСтоимость с НДС (шт.)
1-9
B2B продажи
Мин. кол-во: 1
Кратность заказа: 1
Итого:
НедоступноНедоступно
Склад поставщика
Описание товара
Wire; MEGAFLEX®500; 12G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded HELU
NomNr
MFLEX500-12G0.5
Описание товара от поставщика
Wire; MEGAFLEX®500; 12G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
MFLEX500-12G0.5
Cable application
industrial applications
Cable external diameter
9.1mm
Cable structure
12G0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
UL 20939
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Kind of wire
MEGAFLEX®500
Manufacturer
HELU
Number of cores
12
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV