Номер продукта: OL140-7G1.5
Марка
Больше похожих продуктов
Ценовые границы
КоличествоСтоимость с НДС (м.)
1-9
B2B продажи
Мин. кол-во: 1
Кратность заказа: 1
Итого:
8.65
2026-05-19 Планируемая доставка, если Вы закажете сейчас
Сроки доставки
Доступно14 м.
Склад поставщика
Описание товара
Wire; H05VV5-F,ÖLFLEX® 140; 7G1.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu LAPP
U-2308847
Марка
NomNr
OL140-7G1.5
Описание товара от поставщика
Wire; H05VV5-F,ÖLFLEX® 140; 7G1.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
OL140-7G1.5
Cable application
for environments with high humidity
Cable external diameter
11.3...14.1mm
Cable structure
7G1.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
H05VV5-F
Manufacturer
LAPP
Number of cores
7
Operating temperature
-40...70°C
Rated voltage
0.3kV