Номер продукта: HEAT180SIF/GL10
Марка
Больше похожих продуктов
Приносим наши извинения, но данный товар отсутствует.
Рекомендуем выбирать из:
Другие товары в этой категории
Описание товара
Wire; SiF/GL; 1x10mm2; stranded; Cu; silicone; white; -50÷180°C LAPP
U-202804
Марка
NomNr
HEAT180SIF/GL10
Описание товара от поставщика
Wire; SiF/GL; 1x10mm2; stranded; Cu; silicone; white; -50÷180°C
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
HEAT180SIF/GL10
Supplier's product code
HEAT180SIF/GL10
Product ID
U-202804
Braid material
fiberglass
Cable application
switching stations
Cable external diameter
7.6mm
Cable structure
1x10mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core section
10mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
white
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
SiF/GL
Manufacturer
LAPP
Manufacturer series
ÖLFLEX® HEAT 180 SiF/GL
Number of cores
1
Operating temperature
-50...180°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.3kV