Номер продукта: MS-SC2.1-0.50GR
Марка
Больше похожих продуктов
Приносим наши извинения, но данный товар отсутствует.
Рекомендуем выбирать из:
Другие товары в этой категории
Описание товара
Wire; ÖLFLEX® WIRE MS 2.1; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; green; 100m LAPP
U-266314
Марка
NomNr
MS-SC2.1-0.50GR
Описание товара от поставщика
Wire; ÖLFLEX® WIRE MS 2.1; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; green; 100m
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
MS-SC2.1-0.50GR
Supplier's product code
MS-SC2.1-0.50GR
Product ID
U-266314
Cable external diameter
2.7mm
Cable structure
1x0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
CSA
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
green
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® WIRE MS 2.1
Manufacturer
LAPP
Number of cores
1
Operating temperature
-40...70°C
Package contents
100m
Rated voltage
750V