Product Code: TLE5014S16XUMA1
INFINEON
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
7.00
2026-05-20 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-20 Estimated delivery
Available51 pcs
Supplier Warehouse
Product description
INFINEON
ANGLE SENSOR, GMR, TDSO-16
Product code
TLE5014S16XUMA1
Supplier product description
ANGLE SENSOR, GMR, TDSO-16; Magnetoresistive Sensor Technology:Giant Magneto Resistance Sensor (GMR); Magnetoresistive Sensor Type:Angle Sensor; Supply Voltage Min:4.2V; Supply Voltage Max:5.5V; No. of Pins:16Pins; Senso