Product Code: VDMY10C0
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
2.35
2026-05-20 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-20 Estimated delivery
Available100 pcs
Supplier Warehouse
Product description
DISPLAY, SEVEN SEGMENT, 10MM, YELLOW
Product code
VDMY10C0
Supplier product description
DISPLAY, SEVEN SEGMENT, 10MM, YELLOW; LED Colour:Yellow; Forward Current If:20mA; Forward Voltage:2V; Luminous Intensity:30.25mcd; No. of Digits / Alpha:1; Character Size:10mm; Common Connection:Common Cathode; Product R