OPTOCOUPLER, TRANSISTOR, 3000VRMS
Product Code: IL223AT
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
1.55
2026-05-18 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-18 Estimated delivery
Available4179 pcs
Supplier Warehouse
Product description
Product code
IL223AT
Supplier product description
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR, 3000VRMS; No. of Channels:1 Channel; Optocoupler Case Style:SOIC; No. of Pins:8Pins; Forward Current If Max:60mA; Isolation Voltage:4kV; CTR Min:500%; Collector Emitter Voltage V(br)ceo:30V; Prod