Product Code: ONPOW91-25D10BYNG
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
17.60
2026-05-20 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-20 Estimated delivery
Available8 pcs
Supplier Warehouse
Product description
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 300mA/24VDC; IP65; green ONPOW
Product code
ONPOW91-25D10BYNG
Supplier product description
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 300mA/24VDC; IP65; green
Product code
ONPOW91-25D10BYNG
Backlight colour
green
DC contacts rating @R
0.3A / 24V DC
Mounting hole diameter
Ø25mm
Operating temperature
-15...55°C
Test voltage
1.5kV