Product Code: ONPOW91-25E10BYGR
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
Product description
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 300mA/24VDC; IP65; 1.5kV ONPOW
Product code
ONPOW91-25E10BYGR
Supplier product description
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 300mA/24VDC; IP65; 1.5kV
Product code
ONPOW91-25E10BYGR
DC contacts rating @R
0.3A / 24V DC
Mounting hole diameter
Ø25mm
Operating temperature
-15...55°C
Test voltage
1.5kV