Product Code: QMCL80-BZ-24
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
39.30
2026-05-18 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-18 Estimated delivery
Available1 pcs
Supplier Warehouse
Product description
Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED QLIGHT
Product code
QMCL80-BZ-24
Supplier product description
Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED
Useful information
Supplier parameters
Product code
QMCL80-BZ-24
Brand
QLIGHT
Supplier's product code
QMCL80-BZ-24
Product ID
U-300005
Body dimensions
Ø83x99mm
Colour
red
Current consumption
80mA
IP rating
IP65
Light source
LED
Manufacturer
QLIGHT
Manufacturer series
QMCL
Operating temperature
-30...50°C
Signalling method
continuous light
Sound level
80dB (d=1 m)
Supply voltage
24V DC