SPACER, 2.5/4.5X3-NI
Product Code: 005.52.033
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1+
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.25
2026-05-19 Estimated delivery
Delivery terms
2026-05-19 Estimated delivery
Available8887 pcs
Supplier Warehouse
Product description
SPACER, 2.5/4.5X3-NI
Supplier product description
SPACER, 2.5/4.5X3-NI; Spacer Type:Round; Spacer Material:Brass; Outer Diameter:4.5mm; Inner Diameter:2.6mm; Overall Length:3mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Body Plating:Nickel; External Diameter:4.5mm; E