Produkta nr.: SMDMM0207-2M2
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Resistor: thin film; SMD; MELF; 0207; 2.2MΩ; 1W; ±1%; 350V; -55÷155°C VISHAY
U-332708
Zīmols
NomNr
SMDMM0207-2M2
Piegādātāja prece apraksts
Resistor: thin film; SMD; MELF; 0207; 2.2MΩ; 1W; ±1%; 350V; -55÷155°C
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Supplier's product code
SMDMM0207-2M2
Product ID
U-332708
Body dimensions
Ø2.2x5.8mm
Case
MELF
Case - inch
0207
Case - mm
6123
Conform to the norm
AEC-Q200
Diameter
2.2mm
Length
5.8mm
Manufacturer
VISHAY
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...155°C
Operating voltage
350V
Power
1W
Resistance
2.2MΩ
Temperature coefficient
50ppm/°C
Type of resistor
thin film
Tolerance
±1%