Produkta nr.: 06035A120J4T2A
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
0.15
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir4676 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 180mm KYOCERA AVX
U-2341197
Zīmols
NomNr
06035A120J4T2A
Piegādātāja prece apraksts
Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 180mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
06035A120J4T2A
Brand
AVX
Supplier's product code
06035A120J4T2A
Product ID
U-2341197
Alias
KAM15ACG1H120JT
Capacitance
12pF
Case - inch
0603
Case - mm
1608
Dielectric
C0G (NP0)
Kind of capacitor
MLCC
Manufacturer
KYOCERA AVX
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
50V
Roll diameter max.
180mm
Type of capacitor
ceramic
Tolerance
±5%