61 OVAL CBL CORE ASSY/100-250MHZ/139 OHM
Produkta nr.: 0361184751
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
16.60
2026-05-21 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
IrIr
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
U-4605410
Zīmols
NomNr
Piegādātāja prece apraksts
61 OVAL CBL CORE ASSY/100-250MHZ/139 OHM; Cable Diameter:19.2mm; Frequency Min:100MHz; Frequency Max:250MHz; Impedance:232ohm; Product Range:Clip-It Series 21AM4026