Produkta nr.: ACCU-BV15-12/BP
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Re-battery: acid-lead; 12V; 15Ah; AGM; maintenance-free; BV; 72W BPOWER
NomNr
ACCU-BV15-12/BP
Piegādātāja prece apraksts
Re-battery: acid-lead; 12V; 15Ah; AGM; maintenance-free; BV; 72W
Piegādātāja preces parametri
Brand
BPOWER
Supplier's product code
ACCU-BV15-12/BP
Product ID
U-104506
Body dimensions
151x98x101mm
Capacity
15Ah
Leads
connectors
Leads dimensions
6.35mm
Manufacturer
BPOWER
Manufacturer series
BV
Net weight
4.4kg
Power
72W
Rated voltage
12V