ANALOGUE SWITCH, 2 CH, SPDT, MINIQFN-10
Produkta nr.: DG2750DN-T1-E4
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.20
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir2233 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
U-1256213
Zīmols
NomNr
DG2750DN-T1-E4
Piegādātāja prece apraksts
ANALOGUE SWITCH, 2 CH, SPDT, MINIQFN-10; No. of Channels:2Channels; Analogue Switch Type:SPDT; On State Resistance Max:1ohm; Supply Voltage Range:1.6V to 5.5V; Analogue Switch Case:Mini QFN; No. of Pins:10Pins; Operating