Produkta nr.: H3YN-2-12DC
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Automation module: timer; 0,1s÷10min; DPDT; 250VAC/5A; 12VDC; H3YN OMRON
U-201048
Zīmols
NomNr
H3YN-2-12DC
Piegādātāja prece apraksts
Automation module: timer; 0,1s÷10min; DPDT; 250VAC/5A; 12VDC; H3YN
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
H3YN-2-12DC
Counter operation modes
delayed switching on
Counting range
0,1s...10min
IP rating
IP40
Kind of output
DPDT
Manufacturer
OMRON
Manufacturer series
H3YN
Mounting
socket
number of operation modes
4
Number of pins
8
Operating temperature
-10...50°C
Output 1 electrical parameters
250V AC / 5A
Related items
PYF08A-E
Supply voltage
12V DC