Produkta nr.: H3YN-41B-100-110DC
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Automation module: timer; 0,1min÷10h; 4PDT; 250VAC/3A; 100÷110VDC OMRON
U-2334804
Zīmols
NomNr
H3YN-41B-100-110DC
Piegādātāja prece apraksts
Automation module: timer; 0,1min÷10h; 4PDT; 250VAC/3A; 100÷110VDC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
H3YN-41B-100-110DC
Supplier's product code
H3YN-41B-100-110DC
Product ID
U-2334804
Counter operation modes
delayed switching on
Counting range
0,1min...10h
IP rating
IP40
Kind of output
4PDT
Manufacturer
OMRON
Manufacturer series
H3YN-B
Mounting
socket
number of operation modes
4
Number of pins
14
Operating temperature
-10...55°C
Output 1 electrical parameters
250V AC / 3A