BRT TRANSISTOR, 50V, 47K/47KOHM, SC88
Produkta nr.: MUN5213DW1T1G
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1+
B2B
Min. daudzums: 3000
Daudzkārtīgums: 3000
Kopā:
150.00
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir12000 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
MUN5213DW1T1G
Piegādātāja prece apraksts
BRT TRANSISTOR, 50V, 47K/47KOHM, SC88; C; Digital Transistor Polarity:Dual NPN; Collector Emitter Voltage V(br)ceo:50V; Continuous Collector Current Ic:100mA; Base Input Resistor R1:47kohm; Base-Emitter Resistor R2:47koh