Produkta nr.: RA13-PA66-BK
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-499
B2B
Min. daudzums: 100
Daudzkārtīgums: 100
Kopā:
115.00
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir100 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Self-adhesive cable holder; Øbundle : 13mm; polyamide; black HELLERMANNTYTON
NomNr
RA13-PA66-BK
Piegādātāja prece apraksts
Self-adhesive cable holder; Øbundle : 13mm; polyamide; black
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
RA13-PA66-BK
Body colour
black
Body material
polyamide
Bundle diameter
13mm
Cable accessories application
Cable P-clips
Flammability rating
UL94V-2
Length
25mm
Manufacturer
HELLERMANNTYTON
Operating temperature
-40...60°C
Type of cable accessories
Self-adhesive cable holder
Width
16.5mm