Produkta nr.: DE1E3RB102MN4AR01F
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.55
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir849 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
CAP, 1000PF, 20%
U-1383002
Zīmols
NomNr
DE1E3RB102MN4AR01F
Piegādātāja prece apraksts
CAP, 1000PF, 20%; Capacitance:1000pF; Product Range:DE1 Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 20%; Suppression Class:X1 / Y1; Voltage Rating X:760V; Voltage Rating Y:500V; Operating Temperature Min:-25┬░C; Operating Temperature