Produkta nr.: DE1B3RB331KN4AR01F
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.30
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir448 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
CAP, 330PF, 10%
U-1382993
Zīmols
NomNr
DE1B3RB331KN4AR01F
Piegādātāja prece apraksts
CAP, 330PF, 10%; Capacitance:330pF; Product Range:DE1 Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 10%; Suppression Class:X1 / Y1; Voltage Rating X:760V; Voltage Rating Y:500V; Operating Temperature Min:-25┬░C; Operating Temperature M