Produkta nr.: CL8.4VDC-5A
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
23.40
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir29 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 5A; Usup: 230VAC CELLEVIA POWER
NomNr
CL8.4VDC-5A
Piegādātāja prece apraksts
Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 5A; Usup: 230VAC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
CL8.4VDC-5A
Supplier's product code
CL8.4VDC-5A
Product ID
U-2168613
Application
battery packs
Charging voltage
8.4V
Dimensions
115.5x52x32.5mm
Kind of output connector
5,5/2,5
Kind of rechargeable battery
Li-Ion
Manufacturer
CELLEVIA POWER
Max. charging current
5A
Protection
short circuit protection SCP
Supply voltage
230V AC